Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam MałyszNewspix / Martyna Szydlowska / Na zdjęciu: Adam Małysz

"Aż łezka się w oku zakręciła". Adam Małysz pokazał zdjęcie z muzeum skoków

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Podczas wizyty w Harrachovie Adam Małysz zwiedził muzeum skoków narciarskich. "Orzeł z Wisły" zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z... Małyszem.

"Czasem miło jest powspominać dawne czasy. Spacer po muzeum skoków w Harrachovie był dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Aż łezka się w oku zakręciła. Ciekawi mnie, kto z was już był i chciałby się również podzielić wrażeniami?" - napisał Adam Małysz na Instagramie, gdzie zamieścił zdjęcia z czeskiego muzeum.

Internautom najbardziej spodobała się fotografia, na której dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim pozuje na tle podobizny... Adama Małysza z czasów występów na skoczni.

"Orzeł z Wisły" ostatnio wsparł zbiórkę pieniędzy na remont skoczni narciarskich w Harrachovie. Małysz zapowiedział, że przekaże na licytację trykoty i narty z autografami skoczków, by pomóc w akcji ratowania obiektów w Harrachovie.

ZOBACZ: Rosną problemy czeskich skoków. Kolejne obiekty w Harrachovie zamknięte >>
- Z jednej strony - serce. Super. Tu były piękne dla mnie chwile. A z drugiej, te "mustky" wyglądają teraz jak po wojnie - ocenił dyrektor PZN w wywiadzie dla czeskiej telewizji (WIĘCEJ TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski jeszcze lepszy niż w poprzednim sezonie? "Gnabry i Coman mogą mu w tym pomóc"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL