Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam Małysz Materiały prasowe / PZN / Na zdjęciu: Adam Małysz

Adam Małysz wypoczywa na wakacjach w Grecji. "Czego chcieć więcej?"

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Przerwa od pracy przyda się każdemu. Adam Małysz był czujny podczas kolejnych startów skoczków narciarskich i kombinatorów norweskich, ale w końcu wybrał się na urlop.

"Słońce, plaża, morze, żona i coś na ochłodę Czego chcieć więcej?" - zapytał Adam Małysz na Instagramie, dodając zdjęcie z wakacji w Grecji.

Dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim postanowił spędzić urlop na Krecie i podzielić się z tym internautami. Na fotce widać, jak były skoczek siedzi w knajpce nad brzegiem morza, a przed nim stoi złocisty trunek. Wszystko wskazuje na to, że zdjęcie zrobiła mu żona, Izabela.

Czytaj też: 
-> Polski skoczek narciarski został górnikiem. Dominik Kastelik rozpoczął pracę w kopalni
-> Skoki. Michal Doleżal o formie swoich podopiecznych po wakacjach: Najlepiej skaczą Jakub, Dawid i Piotrek

Choć wydawać by się mogło, że osoba, która zajmuje się sportami zimowymi, latem nie ma zbyt wielu zajęć, Adam Małysz cały czas nadzoruje to, co dzieje się w kadrach, zarówno skoczków narciarskich, jak i kombinatorów norweskich. Jak wiadomo, w tym czasie sportowcy nie próżnują, bo oprócz przygotowań do sezonu zimowego, startują w letnich zawodach.

Nic więc dziwnego, że Małysz postanowił w końcu wybrać się na zasłużony odpoczynek, wybierając przy tym jeden z najpopularniejszych europejskich kierunków.

ZOBACZ WIDEO: Duże zmiany w polskiej kadrze skoczków! Rafał Kot mówi o nowościach sprzętowych i Kamilu Stochu

Komentarze (1):

 • yes Zgłoś
  Reklamy do oporu na zdjęciu wprowadzającym.O reklamę czego chodzi na zdjęciu z Grecji i w zamieszczonej informacji? Chodzi pewnie o zegarek, hotel, telefon i okulary? Nic nie dzieje się
  Czytaj całość
  bez przyczyny.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL