Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil StochWP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Kamil Stoch

Skoki narciarskie. Kamil Stoch zapozował z młodymi adeptami. "To były najfajniejsze mistrzostwa Polski"

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Kamil Stoch wystąpił po raz pierwszy w barwach klubu KS Eve-nement Zakopane, którego jest współzałożycielem. Podczas letnich mistrzostw Polski jego zespół zajął czwarte miejsce. Skoczek cieszył się z debiutu klubu.

KS Eve-nement Zakopane zajął czwarte miejsce w konkursie drużynowym podczas letnich mistrzostw Polski w Szczyrku (WIĘCEJ). Klub wystąpił w składzie: Jan Galica, Szymon Zapotoczny, Stefan Hula i Kamil Stoch

Nic więc dziwnego, że współzałożyciel był niezwykle szczęśliwy z samego faktu startu w nowych barwach, mimo że medalu ostatecznie zdobyć się nie udało. 

Czytaj też: Skoki narciarskie. Wyjątkowy konkurs dla Kamila Stocha. "To wielka chwila"

Po konkursie zapozował na podium z najmłodszymi adeptami KS Eve-nement Zakopane, którzy wspierali zespół podczas konkursu drużynowego. "To były najfajniejsze Mistrzostwa Polski w jakich brałem udział" - napisał Stoch na Instagramie i pogratulował swojemu zespołowi. 

- Jestem zaskoczony, że wszystko potoczyło się dla nas w ten sposób. Klub istnieje od pięciu lat, a już startujemy jako zespół w imprezie seniorów. Uważam to za wielki sukces wszystkich ludzi, którzy na to pracowali. Cieszę się, że teraz jesteśmy w tym miejscu, a w przyszłości może będzie jeszcze lepiej - mówił cytowany przez skijumping.pl Stoch tuż po sobotnich zawodach.  

Czy Kamil Stoch będzie liderem polskiej kadry w sezonie 2019/20?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL