Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil StochNewspix / EXPA / Na zdjęciu: Kamil Stoch

Skoki narciarskie. "Prawie selfie, w prawie windzie". Kamil Stoch na Wielkiej Krokwi

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Polscy skoczkowie w tym tygodniu przebywają w Zakopanem, gdzie na Wielkiej Krokwi trenują na torach lodowych. Kamil Stoch pokazał zdjęcie z... "pracy na nocną zmianę".

"Prawie selfie, w prawie windzie. Robicie takie rzeczy?" - napisał Kamil Stoch w komentarzu do zdjęcia, które zostało zrobione na skoczni w Zakopanem, gdzie kadra polskich skoczków trenuje przed inauguracją Pucharu Świata.

Na fotografii zamieszczonej na Instagramie widzimy naszego trzykrotnego mistrza olimpijskiego (Soczi 2014 i Pjongczang 2018) podczas wyjazdu wyciągiem krzesełkowym na górę skoczni. Zdjęcie spodobało się internautom, którzy pochwalili fotografa, a także samego Stocha.

ZOBACZ: Kamil Stoch w krakowskim tramwaju. To było dla niego wielkie przeżycie >>

"Dobra fota, ma Pan fajnego fotografa. I widać kto tu ciężko pracuje wieczorami", "Czyli praca na nocną zmianę!!!", "Całe życie na tych wyciągach" - to tylko wybrane wpisy fanów "Rakiety z Zębu".


Do inauguracji Pucharu Świata 2019/20 pozostał niespełna miesiąc. W dniach 23-24 listopada skoczkowie będą rywalizować w Wiśle. Podopieczni Michala Doleżala w tym tygodniu w Zakopanem rozpoczęli ostatni etap przygotowań do rywalizacji w sezonie zimowym.

ZOBACZ: Skoki narciarskie. Nowe buty Polaków przyniosły już ważny efekt. Rafał Kot: Wywołały zamieszanie u rywali >>


ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio. Dramatyczne sceny na mistrzostwach świata. Artur Mikołajczewski: Dałem z siebie więcej niż mogłem

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL