Najnowsze Wyniki/Kalendarz
skocznie w Harrachovie WP SportoweFakty / Mateusz Kozanecki / Na zdjęciu: skocznie w Harrachovie

Skoki narciarskie. Wojciech Skupień wystawił puchar na licytację. W szczytnym celu

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Kibice mają niepowtarzalną okazję, aby kupić puchar za zawody w Pucharze Kontynentalnym. Pieniądze zostaną przekazane na ratowanie skoczni w Harrachovie.

Kilka miesięcy temu zrobiło się głośno o słynnych skoczniach w Harrachovie. Czeski obiekt jest w coraz gorszym stanie, a ostatni raz organizowano tam Puchar Świata pięć lat temu. Trwa walka o zebranie pieniędzy, które pozwolą przywrócić skocznie do użytku.

Skoki narciarskie. Adam Małysz walczy o ratowanie obiektów w Harrachovie. "Wyglądają jak po wojnie" >>

W ratowanie czeskiego obiektu włączył się Adam Małysz, który nagłośnił sprawę. "Orzeł z Wisły" przekazał kilka pamiątek na licytację. Teraz w jego ślady poszedł dawny kolega z reprezentacji Polski Wojciech Skupień.

Na polskim Allegro można kupić cenną pamiątkę 43-latka. To puchar za udział w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Oberstdorfie z 1998 roku.

Fot. allegro.plFot. allegro.pl

Skoki. MŚ 2024 nie w Harrachovie. Kandydatura wycofana >>

U tego samego sprzedawcy można także nabyć plastrony Adama Rudy i Tomisława Tajnera oraz narty Krystyny Guzik (przedmioty znajdziecie TUTAJ). Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na ratowani skoczni w Harrachovie.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: ustrzelili kolegę bez żadnej litości

Komentarze (3):

 • maro1992 Zgłoś
  A wkurza mnie już ten Harrachov. To jest skocznia CZESKA, położona w CZECHACH ! Co ona więc w ogóle obchodzi POLAKÓW, którzy muszą myśleć o modernizacji skoczni w Wiśle, by nie
  Czytaj całość
  stracić zawodów Pucharu Świata. Poza tym fajnie byłoby wyremontować skocznię w Szczyrku i Karpaczu albo wybudować nową, na której można by rozegrać Puchar Świata. Polscy skoczkowie w większości też nie są młodzikami, więc należy czynić inwestycje w Polsce, a nie martwić się o innych, a o nas na prawdę nikt się nie martwi !
  • maro1992 Zgłoś
   Czemu w Szczyrku nie może być zawodów Pucharu Świata ?
   • kalunia Zgłoś
    tam nie chodzi o forse,chodzi o własność terenu

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL