Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Thomas Morgenstern Getty Images / Alexander Hassenstein/Bongarts / Na zdjęciu: Thomas Morgenstern

Skoki narciarskie. Nie tylko Piotr Żyła. Zobacz najboleśniejsze upadki na skoczniach

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Podczas pierwszego indywidualnego konkursu sezonu bolesny upadek na skoczni w Wiśle zaliczył Piotr Żyła, który opuścił zeskok z twarzą całą we krwi. Takie obrazki w trakcie sezonu się zdarzają. Wybraliśmy kilka tych najbardziej pamiętnych.

Piotr Żyła (Polska) - Wisła 24.11.2019

Żyła podczas pierwszego indywidualnego konkursu w tym sezonie, rozgrywanego w Wiśle, zanotował upadek przy lądowaniu. W efekcie całego zajścia zawodnik opuszczał skocznię z twarzą całą we krwi.

- Piotrek źle wylądował, podbiło mu nartę i uderzył głową. Prawdopodobnie ma rozcięty łuk brwiowy i może wargę. Stracił przytomność. Jego upór nie pozwolił mu na to, by lekarz do niego podszedł. Jest teraz opatrywany - relacjonował Adam Małysz w studiu TVP Sport.

Już wiadomo jednak, że nic poważnego się nie stało, a zawodnik uda się wraz z kadrą do Kuusamo, gdzie odbędą się najbliższe zawody. Nie wszyscy jednak zawsze mieli tyle szczęścia co Żyła.

Czytaj także: Skoki narciarskie. Puchar Świata Kuusamo 2019. Kryzys zmieniony w sukces. Zamiast dymisji narodzenie polskiej drużyny

Który skoczek twoim zdaniem przeżył najbardziej dramatyczny upadek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL