Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zdjęcie z rywalizacji młodych skoczków w zawodach Lotos CupNewspix / JAROSŁAW PABIJAN/ 400mm.pl / Zdjęcie z rywalizacji młodych skoczków w zawodach Lotos Cup

Puchar Świata w Niżnym Tagile na żywo: konkurs indywidualny. Transmisja TV, stream. Gdzie oglądać skoki na żywo?

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
Indywidualny konkurs skoków narciarskich w ramach Pucharu Świata w Niżnym Tagile odbędzie się w sobotę. Transmisję można oglądać na żywo w telewizji i za darmo w internecie. Relacja LIVE w WP SportoweFakty. Gdzie oglądać skoki dzisiaj (7 grudnia)?

PŚ w Niżnym Tagile online i w TV. Gdzie oglądać transmisję za darmo?

W sobotę (7 grudnia) o godzinie 15:30 wystartuje konkurs indywidualny w Niżnym Tagile. Transmisja będzie dostępna antenach TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1. O komentarz na antenie TVP zadbają Przemysław Babiarz i Stanisław Snopek.

Konkurs indywidualny na żywo w TV i online za darmo. Gdzie oglądać?

Zmagania indywidualne można oglądać także na żywo w telewizji i internecie. Stream online za darmo odbędzie się na platformie WP Pilot oraz sport.tvp.pl. Ponadto pozostałe transmisje będą aktywne w serwisach: Eurosport Player i Ipla TV. Wszystkie usługi są dostępne na urządzeniach mobilnych.

Relację LIVE za darmo przeprowadzi portal WP SportoweFakty.


Początek konkursu indywidualnego w skokach narciarskich w Niżnym Tagile:
15:30. Transmisja TV: TVP Sport, TVP 1 i Eurosport 1. Stream online: WP Pilot, sport.tvp.pl, Ipla TV oraz Eurosport Player. Relacja LIVE za darmo: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Skoki narciarskie. Niezręczny moment podczas wywiadu. Martin Schmitt nie wiedział, co powiedziećOglądaj online zawody Pucharu Świata w Zakopanem przez cały weekend!

Czy będziesz śledzić konkurs indywidualny w Niżnym Tagile?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL