Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Kamil Stoch i Dawid KubackiNewspix / Martyna Szydłowska / Na zdjęciu od lewej: Kamil Stoch i Dawid Kubacki

Skoki narciarskie. "Prywatny kierowca". Stoch zażartował z Kubackiego

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Polska kadra skoczków narciarskich w czwartek wyruszyła na miniturniej Titisee-Neustadt Five. Zobacz, jak Kamil Stoch "podziękował" Dawidowi Kubackiemu za podwiezienie na lotnisko.

W piątek (17 stycznia o godz. 18:00) odbędą się kwalifikacje do konkursów w ramach Titisee-Neustadt Five. Cykl zawodów na skoczni Hochfirstschanze w Neustadt jest nowością w Pucharze Świata (więcej TUTAJ).

W czwartek do Niemiec wyruszyła reprezentacja Polski. Do piątkowych kwalifikacji przystąpi sześciu Polaków - Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot oraz Aleksander Zniszczoł, który zastąpił w kadrze A Jakuba Wolnego.

W polskiej ekipie panuje świetna atmosfera. Dowodem na to jest wpis Stocha na InstaStories, gdzie skoczek z Zębu, który podróżował na lotnisko w roli pasażera, zażartował z... Kubackiego.

ZOBACZ: Ewy Bilan-Stoch nie będzie na okładkach kolorowych gazet. "Nie chcę należeć do takiego świata" >>

"Dawid Kubacki. Prywatny kierowca" - skomentował Stoch nagranie z samochodu.

instagram.com/stories/kamilstochofficialinstagram.com/stories/kamilstochofficial

"Czas ruszać na kolejne zawody" - napisał na Instagramie Kubacki, który dodał hasztagi: #dk, #wdrodzenalotnisko, #renault, #skijumping, #komuwdrogetemuczas, #dopracy i #kierowcabombowca.

ZOBACZ WIDEO Ogromny gest Polaków. Tony mleka w proszku dla dzieci

Komentarze (1):

  • yes Zgłoś
    Dla jednego jest to żart - dla innego może to być jakiś podtekst/ukryta złośliwość. SF spoglądają zawodników poza skocznią/zawodami.

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL