Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid KubackiPAP/EPA / RONALD WITTEK / Na zdjęciu: Dawid Kubacki

Skoki narciarskie. Puchar Świata Titisse-Neustadt 2020. Sprawdź, gdzie oglądać (transmisja, program)

Dawid Borek
Dawid Borek
Trwa turniej Titisee-Neustadt Five. W sobotę i niedzielę skoczków czekają dwa konkursy indywidualne. Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać skoki narciarskie.

Organizatorzy konkursów na Hochfirstschanze postanowili uatrakcyjnić zmagania. Wprowadzona została dodatkowa klasyfikacja, obejmująca kwalifikacje oraz oba konkursy indywidualne. Zwycięży ten, kto uzbiera najwyższą notę za pięć skoków. Triumfator otrzyma nagrodę w wysokości 25 tys. euro (około 105 tys. złotych).

W piątkowych kwalifikacjach wygrał Ryoyu Kobayashi. Polacy eliminacje przebrnęli, ale kakali poniżej swoich możliwości. Dawid Kubacki był ósmy, Piotr Żyła 20., Aleksander Zniszczoł 29., Kamil Stoch 35., Stefan Hula 37., a Maciej Kot 48. (więcej TUTAJ).

Zobacz też: Skoki narciarskie. Puchar Świata w Titisee-Neustadt. Historyczna szansa przed Dawidem Kubackim. Może to zrobić

Konkursy odbędą się w sobotę, 18 stycznia o godz. 16.15 oraz dzień później o godz. 15.15. Zawody można będzie obejrzeć na żywo w TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1, a także na stronie sport.tvp.pl i platformach IPLA, WP Pilot i Eurosport Player.

Tekstowe relacje LIVE z treningów, serii próbnych, kwalifikacji i konkursów przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Harmonogram zawodów w Titisee-Neustadt:

Piątek, 17.01:
16.00 - pierwszy trening
17.00 - drugi trening
18.00 - kwalifikacje

Sobota, 18.01:
15.15 - seria próbna
16.15 - konkurs indywidualny

Niedziela, 19.01:
14.15 - seria próbna
15.15 - konkurs indywidualny

ZOBACZ WIDEO: Michal Doleżal może spać spokojnie po triumfie Dawida Kubackiego? "Z ocenami wstrzymajmy się do Planicy"Kliknij tutaj i oglądaj online skoki narciarskie w Rasnovie

Czy na podium sobotniego konkursu ujrzymy co najmniej jednego Polaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL