Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid KubackiPAP/EPA / RONALD WITTEK / Na zdjęciu: Dawid Kubacki

Skoki narciarskie. Puchar Świata Titisee-Neustadt. Wyjazd busem na górę skoczni

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Na Hochfirstschanze w Titisee-Neustadt skoczkowie nie mogą korzystać z wyciągu, więc żeby dostać się na górę muszą wsiąść do busa. Zobacz zdjęcie.

W ten weekend skoczkowie narciarscy rywalizują w turnieju Titisee-Neustadt Five, na który składa się pięć punktowanych serii: piątkowe kwalifikacje (zwyciężył je Ryoyu Kobayashi - więcej TUTAJ), dwie serie konkursowe w sobotę i dwie rundy w niedzielę.

Podczas zawodów Pucharu Świata w Titisee-Neustadt uczestnicy mają pewne utrudnienia. Jak przekazał na Twitterze Dominik Formela, na Hochfirstschanze nie ma wyciągu, którym zawodnicy zwykle dostają się na górę obiektu.

"Tak wygląda wyciąg na Hochfirstschanze. Skoczkowie w cenie występu w Titisee-Neustadt mają darmową przejażdżkę schwarzwaldzkimi drogami po każdej z prób" - napisał dziennikarz skijumping.pl na portalu społecznościowym, gdzie zamieścił zdjęcie spod niemieckiej skoczni.

ZOBACZ: Skoki narciarskie. Puchar Świata w Titisee-Neustadt 2020. Wpadka Niemców podczas treningu >>

Na fotografii widzimy busa, którym organizatorzy cyklu Titisee-Neustadt Five zawożą sportowców na górę obiektu.

ZOBACZ WIDEO: Puchar Świata w skokach. Dawid Kubacki włączy się do walki o Kryształową Kulę? "Wygra jeszcze kilka konkursów w tym sezonie"Kliknij tutaj i oglądaj za darmo online zawody Pucharu Świata w Lahti!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL