Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Błąd realizatorów transmisji przy drugim skoku Dawida KubackiegoYouTube / TVP Sport / Błąd realizatorów transmisji przy drugim skoku Dawida Kubackiego

Skoki narciarskie. Puchar Świata w Titisee-Neustadt. Niemcy wierzyli w Kubackiego aż za bardzo. Wpadka realizatora

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Dawid Kubacki w świetnym stylu wygrał sobotni konkurs Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Co ciekawe, realizator transmisji telewizyjnej z tych zawodów przyznał Polakowi zwycięstwo jeszcze przed jego finałowym skokiem! Sam zobacz.

Gdy zawodnik odpycha się od belki startowej i rozpoczyna swój skok, to na belce (granatowy pasek) w transmisji telewizyjnej pojawia się jego imię i nazwisko, narodowość, zdjęcie i grafika z liczbą triumfów w indywidualnych konkursach Pucharu Świata.

Jeszcze przed finałowym skokiem Dawida Kubackiego realizator powinien umieścić cyfrę 2 przy nazwisku Polaka, bo tyle miał wtedy triumfów. Tymczasem już wtedy mogliśmy zobaczyć przypisaną cyfrę 3 do naszego reprezentanta, co można zobaczyć poniżej. 

Był to błąd realizatora transmisji. Trzecie zwycięstwo w Pucharze Świata nowotarżanin mógł świętować dopiero kilkanaście sekund później, gdy w finałowej serii uzyskał 141 metrów i pewnie pokonał drugiego w zawodach Austriaka Stefana Krafta. 

W niedzielę na Hochfirstschanze w Titisee-Neustadt drugi indywidualny konkurs. Początek pierwszej serii o 15:15, a relacja na żywo na WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO F1. Czy w Formule 1 pojawią się nowi Polacy? "Mamy talenty. Wszystko zależy od finansów"

Komentarze (5):

 • Błażej Pala Zgłoś
  burza z niczego. Dla zaciekawionych to było 4 zwycięstwo w karierze Dawida, stąd liczba 3 przed skokiem, wiec żadnego błędu nie popełniono. Dla wyjaśnienia Dawid zwyciężał : 2019
  Czytaj całość
  Predazzo, 2020 Bischofshofen, i podwójnie Titisee-Neustadt. Także redaktorek zbytnio się nie zna, wiec wypowiedz i artykuł bez sensu..
  • Ksawery Darnowski Zgłoś
   To jest powód do unieważnienia zawodów.
   • siber Zgłoś
    Redaktorku ,zaczynasz usuwać komentarze . Powoli zachowujesz się jak pismak Kuczera , który pisze pierdoły o Kubicy . Pan robi to samo pisząc o skoczkach ; Proponuję Wszystkim
    Czytaj całość
    redaktorom - pismakom polecam tekst red. Tuzimka""Dariusz Tuzimek: Dojechać Piątka i poczuć się lepiej "". Proszę dokładnie przeczytać KOMENTARZE ! Z opinii internautów wynika ,że największymi hejterami są marni redaktorki (pismaki) , którzy piszą i wpajają czytelnikom bzdety , głupoty, licząc na klik bajty . Mało tam faktów , konkretów , logicznych opinii . Tylko przeważnie pierdoły przypominające pomponik ! Za ten artykuł mocno dostało się redaktorkowi od internautów . Ten portal stał się komedią za sprawą niby dziennikarzy . Najbardziej żenujące jest to ,że niepochlebne sobie komentarze lecz słuszne są usuwane w myśl zasady : Nie można krytykować pismaków .
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL