Najnowsze Wyniki/Kalendarz
polscy kibice skoków narciarskichNewspix / TOMASZ MARKOWSKI / Na zdjęciu: polscy kibice skoków narciarskich

Skoki narciarskie. Puchar Świata Zakopane 2020. Będzie próba bicia rekordu z polską flagą

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Na kibiców pod Wielką Krokwią w Zakopanem czeka wiele atrakcji. W niedzielę organizatorzy chcą stworzyć największą w historii święcącą flagę Polski.

Trwa wielkie święto skoków narciarskich w Zakopanem. W piątek odbyły się kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego, które w wielkim stylu wygrał Dawid Kubacki. Z kolei w sobotę skoczkowie będą rywalizować w konkursie drużynowym. Przy skoczni ma być aż 22 tys. kibiców.

Z tej okazji ekipa odpowiedzialna za oprawę zawodów, Crowd Supporters, postanowiła podjąć próbę pobicia nowego rekordu Polski. Oficjalny pokaz ma nastąpić w niedzielę, podczas indywidualnego konkursu Pucharu Świata.

"W piątek i sobotę przeprowadzimy próby, a w niedzielę podejmiemy się wyjątkowego wyzwania - ustanowienia rekordu Polski największej świecącej flagi Polski" - czytamy na Facebooku Crowd Supporters. Do jej pobicia kibice będą musieli użyć swoich telefonów.

https://www.facebook.com/CrowdSupporters/posts/2535187109943824">

Z okazji bicia rekordu powstała specjalna strona internetowa rekordflagi.pl, na której fani mogą wybrać, w zależności od zajmowanego sektora, kolor biały bądź czerwony. Po kliknięciu kolor pojawia się na całym ekranie telefonu. Organizatorzy liczą, że większość kibiców weźmie udział w zabawie i na trybunach w określonym momencie zabłyśnie wielka świecąca flaga Polski.

Czytaj teżSkoki narciarskie. Zakopane 2020. Awantura na zakopiance. Kibic zaatakował policjanta

Czytaj teżSkoki narciarskie. Puchar Świata Zakopane. Zawodnicy wybrali muzykę. Stoch zdecydował się na zmianę

ZOBACZ WIDEO: Skoki narciarskie. Kubacki goni lidera Pucharu Świata. "Postawiłbym duże pieniądze, że Polak zdobędzie kryształową kulę"Kliknij tutaj i oglądaj online skoki narciarskie w Rasnovie

Byłe(a)ś kiedyś na skokach narciarskich w Zakopanem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

 • piotr_sl Zgłoś
  Ja tylko czekam aż ci wszyscy Janusze,którzy mienią się nazywać kibicami skoków narciarskich przestaną bazgrać nazwy swoich mieścin na symbolu państwowym jakim bez wątpienia jest
  Czytaj całość
  flaga narodowa. Nie wolno pisać na fladze! Umieszczanie tych napisów jest naruszeniem przepisów prawa. Jak to wygląda?? A no tak jak wieś tańczy i śpiewa tj. każdy ch* na swój strój byleby się pokazać. Zdumiewa mnie również to,że rząd nic z tym nie robi.
  • yes Zgłoś
   Siedzą niektórzy i wymyślają. Czy będzie rekord z wielką kiełbasą albo małym... Napisałbym coś, ale mogą usunąć.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL