Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid KubackiPAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu: Dawid Kubacki

Skoki narciarskie. Puchar Świata Zakopane. Kiedy konkurs indywidualny? Sprawdź program (terminarz, transmisja)

Dawid Borek
Dawid Borek
Po drużynowym konkursie Pucharu Świata w Zakopanem, czas na zmagania indywidualne. Kiedy odbędą się te zawody? Gdzie je oglądać? Sprawdź program.

W sobotę na Wielkiej Krokwi w Zakopanem został rozegrany konkurs drużynowy. Najlepsi okazali się Niemcy, drugie miejsce zajęli Norwegowie, z kolei na najniższym stopniu podium stanęli Słoweńcy. Polacy zostali sklasyfikowani na piątej lokacie.

Pozytywnym aspektem sobotnich zawodów jest dyspozycja Dawida Kubackiego i Kamila Stocha. Ten pierwszy w drużynówce uzyskał odległości 135 i 139,5 metra, drugi natomiast poleciał 134,5 i 135,5 metra.

Indywidualne wyniki sobotnich zmagań wskazują na to, że w niedzielę Biało-Czerwoni mogą być w dobrych nastrojach. Gdyby konkurs drużynowy był zawodami indywidualnymi, Dawid Kubacki zakończyłby na drugiej, a Kamil Stoch na szóstej lokacie (więcej TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: Skoki narciarskie. Małysz o problemach w reprezentacji Polski. "Będziemy walczyć o podium. Może zdarzy się cud"

W niedzielę czeka nas konkurs indywidualny. O 15:00 ruszy seria próbna, a na 16:00 zaplanowano pierwszą serię rywalizacji.

Transmisję przeprowadzą telewizje TVP1, TVP Sport oraz Eurosport 1. Zmagania skoczków obejrzeć będzie można także za pośrednictwem strony sport.tvp.pl oraz platform IPLA TV, WP Pilot i Eurosport Player.

Program rywalizacji w Zakopanem:

niedziela (26.01.2020)
15:00 - seria próbna
16:00 - pierwsza seria konkursu indywidualnego

Zobacz też:
Skoki narciarskie. Puchar Świata Zakopane 2020. Fantastyczne skoki Dawida Kubackiego, ale Leyhe był najlepszy
Skoki narciarskie. Puchar Świata Zakopane. Doleżal nie krytykuje Wolnego. "Jesteśmy jedną drużyną"

Czy co najmniej jeden z Polaków stanie na podium konkursu indywidualnego w Zakopanem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL