Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ewa Bilan-Stoch i Kamil StochGetty Images / Lars Baron / Na zdjęciu: Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch

Skoki narciarskie. Puchar Świata w Zakopanem. Kamil Stoch zaskoczył żonę czułym wyznaniem

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Kamil Stoch długo czekał na drugie zwycięstwo w tym sezonie Pucharu Świata. Po sukcesie w Zakopanem jednak wiedział, że wielkie podziękowania należą się jego żonie.

Kamil Stoch może mówić o wielkim szczęściu. Cały czas jest jednym z najlepszych skoczków na świecie, bardzo dobrze zarabia, ale przede wszystkim ma u swego boku piękną oraz zdolną kobietę. Z Ewą Bilan-Stoch świetnie się rozumieją, uzupełniają, ale także inspirują.

Skoki narciarskie. Wielki projekt Ewy Bilan-Stoch. 30 zdjęć i 12 tys. przemierzonych kilometrów >>

To właśnie skoczek z Zębu był inspiracją dla Ewy do stworzenia zdjęć, którymi pochwaliła się kilka dni temu na wernisażu. Z kolei jej pomysł sprawił, że nasz rodak nabrał ochoty na powiększanie swojego dorobku.

W niedzielę Kamil wygrał PŚ w Zakopanem, a jego żona kibicowała mu na trybunach. Po zawodach przyszła pogratulować mężowi. Potem Stoch wrzucił do sieci wspólne zdjęcie z czułym podpisem.

"Moja muza pomyślności" - napisał na zdjęciu polski skoczek.

Fot. FacebookFot. Facebook

Skoki Narciarskie. Puchar Świata w Zakopanem. Dawid Góra: Dokładnie na to czekał Kamil Stoch >>

To nie jest najlepszy sezon w wykonaniu Stocha. W Zakopanem wygrał dopiero drugi konkurs. Niebawem przekonamy się, czy jest to zwiastun powrotu do najlepszej formy. Za tydzień czekają go zawody w japoński Sapporo.


ZOBACZ WIDEO: Skoki. Maciej Kot szczerze po konkursie w Zakopanem. "Patrząc na skoki Dawida czuję mieszankę motywacji i frustracji"

Czy Kamil Stoch stanie na podium w Sapporo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL