Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam MałyszNewspix / Michał Chwieduk / Na zdjęciu: Adam Małysz

Skoki narciarskie. Wąsik, kolczyk w uchu. Adam Małysz pokazał zdjęcie sprzed lat

Michał Fabian
Michał Fabian
"Ktoś pamięta mnie z tych czasów?" - zapytał Adam Małysz na swoim profilu na Instagramie, publikując zdjęcie z lat 90. poprzedniego wieku. "Powinieneś zostawić ten kolczyk" - odpowiedziała mu lekkoatletka Joanna Jóźwik.

Młodzieńcza twarz, opaska z logo sponsorów, delikatny wąsik i kolczyk w uchu - tak Adam Małysz wyglądał w pierwszych latach startów w Pucharze Świata. Fotografia, którą zamieścił w czwartek w sieci były skoczek, prawdopodobnie została zrobiona w 1996 r., grubo przed rozpoczęciem "Małyszomanii".

"Ktoś pamięta mnie z tych czasów? Niektórych z was pewnie jeszcze nie było nawet na świecie" - napisał czterokrotny mistrz świata.

"Powinieneś zostawić ten kolczyk" - odpowiedziała mu lekkoatletka Joanna Jóźwik. Kolczyka Małysz już jednak nie posiada.

- Taka moda była. Żałuję tego kolczyka, bo zgubiłem go po upadku w Salt Lake City w próbie przedolimpijskiej. Zdjęli mi go na badania tomografem, owinęli w papier, a ja później nieopatrznie go wyrzuciłem - mówił w niedawnej rozmowie z TVP Sport Małysz, który obecnie jest dyrektorem koordynatorem ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Zobacz także: Skoki narciarskie. Adam Małysz wrzucił zdjęcie sprzed lat. "Ktoś poznaje tego pana?"
Zobacz także: Skoki narciarskie. Bad Mitterndorf 2020: Małysz spokojny o formę Kubackiego. "Ma szansę walczyć o podium"

ZOBACZ WIDEO: Skoki narciarskie. Piekielnie trudne zadanie Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft się obroni!"

Czy Adam Małysz to najwybitniejszy polski skoczek wszech czasów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL