Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej KotNewspix / TOMASZ MARKOWSKI / Na zdjęciu: Maciej Kot

Skoki narciarskie. Puchar Kontynentalny. Zaskakujący środek transportu Macieja Kota w USA

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Maciej Kot brał udział w konkursach Pucharu Kontynentalnego w Iron Mountain. Pod skocznię zawodnicy byli transportowani charakterystycznymi żółtymi autobusami, które zwykle wożą... dzieci i młodzież do szkoły.

W Pucharze Kontynentalnym brała udział kadra B, w której w Iron Mountain rywalizowali Paweł Wąsek, Stefan Hula, Maciej Kot oraz Kacper Juroszek. O ile pierwszy konkurs był w miarę udany dla Polaków, tak o drugim pewnie woleliby zapomnieć.

Najlepszy rezultat zanotował Paweł Wąsek, ustępując w sobotę Clemensowi Aignerowi i zajmując miejsce na drugim stopniu podium. Na ósmej pozycji uplasował się Maciej Kot.

Sprzyjała jednak zarówno pogoda, jak i nastroje, bowiem kadra B ciężko pracuje o powrót do jak najlepszej dyspozycji. Maciej Kot pokazał kibicom na Instagramie zdjęcie żółtego autobusu, to właśnie on transportował skoczków na obiekt, na którym rozgrywany był konkurs.

Żółte autobusy z napisem "School bus" są bardzo charakterystyczne w USA, choć przez nas w Polsce kojarzone głównie z filmów. Właśnie takim pojazdem nasi zawodnicy mieli okazję podróżować.

Teraz kadra B przeniesie się do Predazzo na kolejne konkursy Pucharu Kontynentalnego. Pojadą tam Maciej Kot, Stefan Hula, Kacper Juroszek, a także Andrzej Stękała, Tomasz Pilch i Adam Niżnik. Paweł Wąsek dołączy do kadry A.

Czytaj też:
Przedskoczkowie też zarabiają. Sprawdź ile
Stefan Kraft obawia się jednego rywala w Rumunii

ZOBACZ WIDEO: Rafał Kot o problemach Macieja Kota. "Coś złego się dzieje w sferze mentalnej. Musi wyluzować"

Czy Maciej Kot wróci w tym sezonie do kadry A?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL