Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michal DoleżalWP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Michal Doleżal

Skoki narciarskie. Polscy kibice głosują w sondzie. Michal Doleżal rozbija konkurencję

Krzysztof Gieszczyk
Krzysztof Gieszczyk
Adam Małysz wzywa do poparcia trenera polskich skoczków, Michala Doleżala. Selekcjoner znalazł duże poparcie wśród kibiców zimowej dyscypliny.

W tym sezonie polscy skoczkowie występują z nowym trenerem. Stefana Horngachera zastąpił Michal Doleżal. Po wielkich sukcesach z niemieckim trenerem, przyszedł czas pracy z jego asystentem. Obecny sezon jest nie tak udany jak poprzednie, zwłaszcza w rywalizacji drużynowej, bowiem nie mamy 4 równo skaczących zawodników, a m.in. Kamil Stoch nie prezentuje wybitnej formy.

Polscy kibice dobrze wspominają Horngachera, który do końca starał się wyciskać maksimum z naszych zawodników. Zapowiadał, że jeśli wróci do swojej ojczyzny, to ze względu na rodzinę. Tak też się stało i obecnie szkoleniowiec pracuje z kadrą Niemiec.

Okazuje się, że oddanie polskich fanów ma swoje granice. Na swoim koncie na Instagramie Adam Małysz zamieścił apel. Dyrektor kadry i były znakomity skoczek wzywa do głosowania w sondzie na stronie berkutschi.com/de, gdzie po prawej stronie nieco niżej znajduje się ankieta dotycząca trenerów narciarskich. Autorzy ankiety zapytali, który z szkoleniowców odniesie najwięcej sukcesów.

Widać, że sprawę wzięli w swoje ręce polscy internauci, bowiem Doleżal zdecydowanie prowadzi. Drugi obecnie jest Horngacher.

Zobaczcie:

Fot. berkutschi.com/deFot. berkutschi.com/de

CZYTAJ TAKŻE Skoki narciarskie. Puchar Świata Rasnov. Michal Doleżal wyśmiał Rumunów. "Takim sprzętem to można włosy suszyć"

CZYTAJ TAKŻE Skoki narciarskie. Puchar Świata Rasnov 2020. Stefan Kraft pod wrażeniem skoków Geigera. "Jest nie do pobicia"

ZOBACZ WIDEO: Rafał Kot krytycznie o szkoleniu młodych skoczków. "Przepaść sprzętowa jest ogromna. Nie ma zaplecza"

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL