Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Włodzimierz SzaranowiczNewspix / Rafal Oleksiewicz / PressFocus / Na zdjęciu: Włodzimierz Szaranowicz

Skoki narciarskie. Włodzimierz Szaranowicz obchodzi 71. urodziny. Przypomnij sobie jego radosny komentarz

Michał Fabian
Michał Fabian
"Ustał, ustał!" - krzyczał Włodzimierz Szaranowicz, gdy Adam Małysz w 2007 r. wygrywał trzeci z rzędu konkurs w Planicy, pieczętując zdobycie czwartej w karierze Kryształowej Kuli.

21 marca Włodzimierz Szaranowicz obchodzi 71. urodziny. Legendarny dziennikarz podczas wieloletniej kariery relacjonował mnóstwo wydarzeń i sukcesów polskich sportowców.

Zawsze będzie nierozerwalnie związany z Adamem Małyszem. Jego pełne ekspresji komentarze z konkursów skoków narciarskich kibice wspominają do dziś.

"Już jest w powietrzu, jest w górze. Jak daleko pofrunie, bowiem ma jeszcze możliwość... Jest! Ustał, ustał! Najważniejsze, że ustał. Nie ma siły na Polaka!" - cieszył się Szaranowicz po skoku Małysza na mamucie w Planicy w 2007 r.

ZOBACZ WIDEO: Biathlon. Mistrzostwa świata dobiegły końca. "Możemy być zadowoleni z postawy Polek"

To był ostatni konkurs sezonu 2006/07. Orzeł z Wisły wylądował na 220. metrze i zwyciężył w jednoseryjnych zawodach. Był to jego trzeci z rzędu triumf w ciągu jednego weekendu. Polak wyprzedził na finiszu sezonu Norwega Andersa Jacobsena i zdobył czwartą w karierze Kryształową Kulę.

Przypomnijcie sobie tamten skok wraz z komentarzem mistrza mikrofonu. Panu Włodzimierzowi Szaranowiczowi składamy najlepsze życzenia z okazji urodzin!

Czytaj także: Skoki narciarskie. Adam Małysz przechodzi kwarantannę. Zdradził, co będzie robić
Czytaj także: Skoki narciarskie. Małysz ocenił sezon w wykonaniu polskich skoczków. "Zawsze będzie brakowało Horngachera"

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL