Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert JohanssonExpa/Newspix.pl / EXPA/ JFK / Na zdjęciu: Robert Johansson

Skoki narciarskie. Robert Johansson, rywal Kamila Stocha w euforii. Poinformował, że będzie ojcem

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Radosne dni dla Roberta Johanssona. Jeden z największych rywali Kamila Stocha poinformował za pośrednictwem Instagrama poinformował, że wraz z partnerką spodziewają się dziecka. - Jestem podekscytowany - zaznaczył.

Robert Johansson podzielił się z fanami zdjęciem, na którym widać wydruk badania USG, a także różowe ubranie dla dziecka. "Po obejrzeniu badania USG przez FaceTime w tych wyjątkowych czasach możemy wreszcie ogłosić, że nasza rodzina się powiększy! Jestem podekscytowany" - napisał norweski skoczek narciarski. Gratulacje złożyli mu już m.in. Gregor Schlierenzauer oraz Johann Andre Forfang.

Sportowiec nie ukrywa, że jest bardzo zadowolony z tego, że zostanie ojcem. Wiadomo już, że będzie miał córeczkę, co potwierdził podczas rozmowy z serwisem vg.no. W obecnej sytuacji Johansson bardzo troszczy się o swoją partnerkę. "Traktuje mnie jak księżniczkę. Nie mogę się doczekać (porodu - dop. red.)" - przekazała Marlene Messell na Instagramie.

Johansson i Messell poznali się w 2018 roku. Niedawno przeprowadzili się do nowego domu w Lillehammer, gdzie skoczek narciarski ma dużą przestrzeń do trenowania. Jest też oczywiście miejsce dla dziecka.

Norweski skoczek narciarski napsuł sporo krwi Kamilowi Stochowi. Johansson starał się przeszkodzić Polakowi między innymi podczas zmagań w Raw Air 2017/2018. - Kamil Stoch pokazał skoki, które wywołały moje zdziwienie. Jestem dumny, że chociaż w Vikersund z nim powalczyłem - mówił wówczas.

Czytaj także:
- Umycie okien u Adama Małysza nie jest łatwe. Zobacz w jakim domu mieszka
- Adam Małysz odpowiedział na wyzwanie Gregora Schlierenzauera! (wideo) 

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: druga miłość Garetha Bale'a

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL