Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bjoern Einar Romoeren Getty Images / Aapo Laiho/NordicFocu / Na zdjęciu: Bjoern Einar Romoeren

Bjoern Einar Romoeren czuje się coraz lepiej po walce z rakiem. Wybrał się na pierwszy długi spacer

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Na ten moment Bjoern Einar Romoeren czekał bardzo długo. Norweski skoczek wygrał z rakiem, a teraz mógł wybrać się z rodziną do lasu. Na początek zafundował sobie 7-kilometrowy spacer.

Bjoern Einar Romoeren ma za sobą najtrudniejszy rok w życiu. Lekarze zdiagnozowali u niego złośliwy nowotwór w kręgosłupie. Skoczek od razu poddał się leczeniu i po trzynastu chemioterapiach otrzymał świetną wiadomość. Na razie wygrał z rakiem.

Norweg powoli wraca do pełni sił. W rozmowie z tv2.no przyznał, że niedawno wyzwaniem była dla niego podróż do sypialni na drugim piętrze. Teraz czuje się na tyle dobrze, że wybrał się z rodziną na długi spacer.

Romoeren pierwszy raz od wielu miesięcy poszedł do lasu. Nie tylko pokonał 7-kilometrową trasę, ale jeszcze przez cały czas nosił na plecach dziecko. W ten sposób chciał sprawdzić wytrzymałość organizmu.

ZOBACZ WIDEO: Skoczkowie mogą zarobić mniej. "Z tym się trzeba liczyć"


"Niesamowicie dobrze wiedzieć, że jestem wystarczająco silny, aby spacerować z Fioną na plecach" - pisze na Instagramie.

Na razie wszystko wskazuje na to, że ciało dobrze zniosło to wyzwanie. Słynny skoczek ma w planach kolejne piesze wycieczki.

Czytaj także:
Przejmujące słowa Bjoerna Einara Romoerena o walce z rakiem. "Chciałem wiedzieć, czy mogę umrzeć"
Adam Małysz wspiera Bjoerna Einara Romoerena w walce z nowotworem

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL