Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej Kot Instagram / maciejkot / Na zdjęciu: Maciej Kot

Skoki narciarskie. Kot ma dość Macieja Kota. "Chyba muszę wyjechać na jakiś obóz"

ŁW
Epidemia koronawirusa utrudnia przygotowania skoczków narciarskich. Maciej Kot w sieci zażartował, że w domu dość ma go już nawet jego kot.

Na swoim instagramowym profilu Maciej Kot pokazał zdjęcie schowanego pod obrusem kota. "Chyba muszę już wyjechać na jakiś obóz" - dodał podpis pod fotografią polski skoczek. Fanom przypadł do gustu żart Kota. Szybko zareagowali na jego post. "Fajnie wyglądasz na zdjęciu" - napisał jeden z internautów.

Oczekiwanie Kota na wznowienie treningów na skoczni w niedzielę dobiegnie końca. Właśnie na 24 maja zaplanowano pierwsze zajęcia skoczków, które odbędą się na obiekcie w Szczyrku. W treningach udział ma wziąć także Kot.

Dzięki luzowaniu obostrzeń skoczkowie mogą wrócić do pełnego treningu. Wcześniej możliwość oddawania skoków na obiektach w Polsce była zabroniona. To ułatwi zawodnikom treningi i przygotowania do nowego sezonu.

Już wcześniej natomiast na skocznię powróciła kadra kobiet oraz juniorzy, teraz natomiast wreszcie taką możliwość otrzyma kadra A. Już w zeszłym tygodniu do Polski przyjechał trener naszej kadry - Michal Doleżal.


Czytaj także:
Hokej. Niepewny start Podhala Nowy Targ w kolejnym sezonie
Alexander Stoeckl chce rewolucji w skokach narciarskich po sezonie olimpijskim

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: techniczny popis Grosickiego. Boniek skomentował to w swoim stylu

Komentarze (1):

 • yes Zgłoś
  Żużlowiec nie wyjechał na obóz, zmienił nazwisko: "To koniec pewnego etapu w życiu Kamila Kiełbasy. Od dziś patrząc na kevlar tego zawodnika zobaczymy nazwisko Marciniec";
  Czytaj całość
  pisał Komsta 04 stycznia 2020, 23:03.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL