Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam Małysz Materiały prasowe / PZN / Na zdjęciu: Adam Małysz

Dzień Matki. Wyjątkowe zdjęcie Adama Małysza z mamą Ewą

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
26 maja Adam Małysz nie zapomniał o życzeniach dla swojej mamy Ewy. Na Instagramie opublikował wspólne zdjęcie. "Pamiętajmy, że nasze mamy są wyjątkowe i zasługują na wspaniałe traktowanie" - napisał.

W takim dniu ciężko nie pamiętać o najbliższej rodzinie, a w tym wypadku o mamie. Sportowcy, również ci byli, zamieszczają w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcia. "Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam z okazji ich pięknego święta! Pamiętajmy, że nasze mamy są wyjątkowe i zasługują na wspaniałe traktowanie (nie tylko od święta)" - napisał Adam Małysz.

Jego mama oprócz prowadzenia domu rodzinnego, pracowała również w sklepie w Wiśle, gdzie była zaopatrzeniowcem. W czasach, kiedy Adam Małysz był czynnym sportowcem, najchodliwszym towarem były wówczas pamiątki z wizerunkiem "Orła z Wisły".

Kiedy skończył karierę była zadowolona, mając nadzieję, że syn będzie bywać w domu częściej. - Wiadomo, że będzie brakowało tych emocji sportowych, ale z drugiej strony cieszę się, że Adam będzie spędzał więcej czasu z rodziną. No i do nas będzie częściej zaglądał. W końcu nie będzie musiał liczyć kalorii podczas domowych posiłków - mówiła w 2011 roku mama "Orła z Wisły" w programie "Dzień Dobry TVN".

Mamę jednego z najlepszych skoczków można było zobaczyć w reklamie jogurtu w 2009 roku. - Za każdym sukcesem dziecka stoi dbająca mama - tłumaczyli idę kampanii, w której użyto autorytetu matek znanych sportowców - również Marcina Gortata - jej twórcy.

Teraz kibice zobaczyli ją ponownie, na wspólnym zdjęciu z synem. "Piękne słowa, panie Adamie" - napisał jeden z internautów.

Czytaj też:
Skoki narciarskie. Znany kalendarz nowego sezonu. Inauguracja w Wiśle
Kamil Stoch świętuje 33. urodziny. Zobacz jego dziesięć najlepszych skoków (wideo)

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Beckham wciąż ma to coś. Nie dał szans synowi w popularnej grze

Komentarze (1):

 • yes Zgłoś
  Reklama od zawsze do...zawsze. Myślałem, że będzie o tym co dzieje się w polskiej kombinacji norweskiej. No właśnie, co dzisiaj działo się w kombinacji ? Jeżeli jest źle, to może
  Czytaj całość
  trzeba robić coś dobrego?

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL