Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam Małysz WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Adam Małysz

Koronawirus. Adam Małysz może liczyć na żonę. "Zawsze jest przy mnie"

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Adam Małysz jest zakażony koronawirusem i przebywa na kwarantannie. Były skoczek przyznaje, że gdyby jego stan nagle uległ pogorszeniu, to może liczyć na wsparcie żony. - Iza zawsze będzie przy mnie - podkreśla.

Na początku minionego tygodnia Adam Małysz ogłosił, że jest chory na Covid-19. Po tym, jak miał kontakt z osobą zakażoną, postanowił się zbadać. Pozytywny wynik przyszedł w poniedziałek.

Dyrektor w PZN przechodzi chorobę bezobjawowo, o czym poinformował w poście na Facebooku i w rozmowie z "Twoim Imperium".

Małysz w wolnym czasie nie narzeka na nudę. - Mam dom, a przy nim duży ogród, w którym zawsze jest, co robić. Na pewno znajdę sobie jakieś zajęcia. A trochę czasu spędzonego u siebie, bez wyjazdów, też dobrze mi zrobi - przyznał.

ZOBACZ WIDEO: Orlen nie rezygnuje ze wspierania polskiego sportu w czasie kryzysu. "Zwiększyliśmy na to budżet o prawie 100 procent"


Multimedalista olimpijski zaznaczył, że gdyby jego stan nagle uległ pogorszeniu, to może liczyć na wsparcie żony. Małysz podkreślił, że jest gotowa do dużych poświęceń.

- W trudnych momentach, gdyby nagle pogorszyło mi się zdrowie lub nastrój, będzie przy mnie Iza. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a kwarantanna się nie przeciągnie - zdradził.

Po pozytywnym wyniku u Małysza, profilaktycznie zdecydowano się przebadać całą kadrę, mimo że skoczkowie i trenerzy ostatni kontakt mieli z nim 12 czerwca. W czwartkowy wieczór skoczkowie zakończyli zgrupowanie w Wiśle i rozjechali się do domów, do swoich rodzin. Nie mają koronawirusa, więc kwarantanna nie była potrzebna.

Zobacz także:
PKO Ekstraklasa. Dariusz Dziekanowski krytykuje styl Legii. "Brakuje kreatywnych piłkarzy"
Juergen Klopp mógł prowadzić Manchester United. Odrzucił ofertę... przez żonę

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy zimowy Puchar Świata odbędzie się zgodnie z planem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL