Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil Stoch Expa/Newspix.pl / EXPA/ JFK / Na zdjęciu: Kamil Stoch

Kamil Stoch pracował w ogrodzie. Obawiał się nadchodzących chmur burzowych

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
- Oby tylko burza nie zmieniła moich planów... - napisał Kamil Stoch w mediach społecznościowych, kiedy zabierał się do koszenia trawy w ogrodzie.

"Tydzień w ogrodzie uważam za otwarty. Podobnie jak w sporcie, praca ma sprawiać przyjemność. Oby tylko burza nie zmieniła moich planów... Miłego dnia" - czytamy na instagramowym profilu Kamila Stocha.

Lider naszej kadry skoczków narciarskich we wtorek (30 lipca) zamieścił na portalu społecznościowym zdjęcie, na którym widzimy go przygotowującego się do koszenia trawy w ogrodzie. "Dobrej zabawy", "Zajęcie na ładną pogodę", "Jaki piękny widok z ogrodu na Tatry" - skomentowali internauci.

"Nie ma burzy" - napisał Stoch chwilę przed godziną 20. Okazało się, że prognozy pogody nie sprawdziły się i sportowiec mógł bez przeszkód "otworzyć" sezon w swoim ogrodzie.

Stoch ma za sobą zgrupowanie reprezentacji Polski. Skoczek z Zębu jest zadowolony z obecnej formy i już nie może się doczekać pierwszych zawodów (więcej TUTAJ). "Obóz zakończony, zdrowie dopisuje a skoki sprawiają radość. Powoli czekam już na rozpoczęcie LGP i oczywiście zapełnienie przez Was tych trybun" - napisał na FB po zgrupowaniu kadry w Wiśle.

Zobacz:
Koronawirus. Zwrot akcji! Są wyniki testów polskich skoczków

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: pokaz siły Lindsey Vonn. "Maszyna!"

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL