Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil Stoch WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Kamil Stoch

"Ostatnie skoki przed urlopami". Kamil Stoch i Dawid Kubacki o planach wakacyjnych

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Kadra Polski skoczków narciarskich zakończyła zgrupowanie w Austrii. Słońce, ogród, remonty... - reprezentantów czekają teraz krótkie urlopy.

Po obozach szkoleniowych w Szczyrku, Zakopanem i Wiśle kadra naszych skoczków pojechała na pierwsze zagraniczne zgrupowanie w Austrii. W piątek Biało-Czerwoni zakończyli obóz i... myślami są już przy urlopach.

"No to jazda... Ostatni skok przed urlopem" - czytamy na instagramowym profilu Kamila Stocha. Na zamieszczonym zdjęciu widzimy skoczka z Zębu, przygotowującego się do oddania skoku w Bischofshofen.

Hasztag #wogrodzie sugeruje, że Stoch planuje urlop w domu. "Słońce, woda, odpoczynek (mam nadzieję)" - zdradził lider naszej kadry w odpowiedzi na pytanie o plany wakacyjne.

Fotkę z ostatniego skoku przed urlopem wrzucił do sieci również Dawid Kubacki. "Ostatni skok na obozie i można zacząć krótkie wakacje" - napisał na portalu społecznościowym. Kubacki w humorystycznym tonie wyjawił, jak zamierza spędzić wolny czas.

"Podczas tego pobytu planuję odwiedzić: Instalar des Lampos, Sito les Silicones, Monteros Meblos oraz Grande Clineros " - podsumował.

Zobacz:
Skoki. Kamil Stoch zażartował z żony i Dawida Kubackiego. "Subtelna różnica"
Koronawirus. Nie tylko skoczkowie czują ulgę. Głęboki oddech rodziców Kubackiego i Kota

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: pokaz siły Lindsey Vonn. "Maszyna!"

Komentarze (1):

 • yes Zgłoś
  "reprezentantów czekają teraz krótkie urlopy" - może po prostu skoczkowie narciarscy mają latem trochę wolnego? A może są na podstawie umów o pracę i wzięli urlop, by
  Czytaj całość
  dostać za "wczasy pod gruszą"? Ciekawe czy mają 4 dni na żądanie? Czy redaktor próbował to wyjaśnić, czy tylko kopiuje i przedrukowuje?

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL