Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil Stoch Materiały prasowe / COS/Paweł Skraba / Na zdjęciu: Kamil Stoch

"Serce rośnie!". Kamil Stoch zabrał młodzież do Predazzo

Dawid Borek
Dawid Borek
Skoczkowie związani z klubem Kamila Stocha - KS Eve-nement Zakopane - mogą szlifować swoje sportowe umiejętności nie tylko na polskich skoczniach. Trzykrotny indywidualny mistrz olimpijski zabrał "swoich" zawodników do Predazzo.

Kilka lat temu Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch założyli klub KS Eve-nement Zakopane. Początkowo w jego skład wchodzili jedynie skoczkowie narciarscy, z czasem rozszerzono działalność o sekcję biegów narciarskich.

Przed tygodniem zawodnicy klubu Stochów wyjechali na zgrupowanie do włoskiego Predazzo, gdzie mieli okazję potrenować w nowych dla nich warunkach. Nabyte przez kilka dni doświadczenie na pewno zaprocentuje.

"Kolejna 'akcja kalendarz' zakończona sukcesem. Tym razem klub Eve-nement Zakopane zawitał do Predazzo gdzie przez cały tydzień młodzi skoczkowie szlifowali swoje umiejętności. Serce rośnie!!!" - raduje się Kamil Stoch na Instagramie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: skoczył nie w Wiśle, a... do wody! Efektowne salto Karla Geigera

Na opublikowanym przez trzykrotnego mistrza olimpijskiego zdjęciu widzimy 25-osobową grupę chłopców, ich trenerów oraz samego Kamila Stocha.

Warto podkreślić, że Kamil Stoch jest nie tylko współzałożycielem, ale i zawodnikiem KS Eve-nement Zakopane. Klub reprezentuje też m.in. jego kolega z reprezentacji Polski, Stefan Hula.

Zobacz też:
Skoki. Letni Puchar Kontynentalny w Wiśle. Znamy skład Biało-Czerwonych
Adam Małysz w romantycznej scenerii. Przeżywa cudowne chwile z żoną

Komentarze (1):

  • yes Zgłoś
    I Stocha stać na to wszystko? Jeżeli płaci kto inny, to Stocha wzięli ze sobą.Czy w polskich górach nie zaczął się jeszcze rok szkolny??

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL