Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Skoki narciarskieKonkurs indywidualny w Wiśle

Znakomity skok w drugiej serii pozwolił Dawidowi Kubackiemu stanąć na drugim stopniu podium. Wygrał Zajc, a my już dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne z Letniego Grand Prix.

Przejdź do pełnej relacji

Wzmaga się wiatr pod narty i belka startowa obniżona do nr 9.

Rozpoczynamy finałową kolejkę z 11. belki startowej.

Za chwilę początek drugiej serii, w której wystartuje 9 Polaków.

Po pierwszej serii wiemy już, że o podium walczy będzie dzisiaj Dawid Kubacki. Start finałowej kolejki o 18:38.

Po dalekim skoku Bartola belka startowa obniżona do nr 10.

Na razie wiatr nieznacznie, ale sprzyja skoczkom i wieje pod narty.

Rozpoczynamy z 11. belki startowej.

Za skoczkami seria próbna, w której najlepszy był Norweg Johann Andre Forfang, a 2. miejsce zajął Dawid Kubacki.

Witamy po raz kolejny. Rozpoczynamy relację z indywidualnego konkursu LGP 2019 w Wiśle. Na starcie 50 zawodników, w tym aż 11 reprezentantów Polski.