Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Skoki narciarskieNiedzielny konkurs indywidualny w Zakopanem

Dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejne.

Przejdź do pełnej relacji

Dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejne.

0,3 punktu zabrakło Stefanowi Huli, by po raz pierwszy w karierze stanął na podium. Ostatecznie był jednak czwarty, a wygrał, pierwszy raz w karierze, Słoweniec Anze Semenic. 

Niegrożny upadek Kiliana Peiera. Szwajcar podniósł się z zeskoku o własnych siłach. 

Finałowa seria jest rozgrywana z belki startowej o nr 16. 

Wracamy do Zakopanego, gdzie za chwilę ma rozpocząć się 2. seria. Przypomnijmy, że nie wystąpi w niej sklasyfikowany dopiero na 38. miejscu Kamil Stoch. Z kolei szansę na triumf ma Stefan Hula, który prowadzi na półmetku. 

Mimo to emocji w finałowej serii, która ma rozpocząć się o 17:16, na pewno nie zabraknie. Liderem zawodów na półmetku jest przecież Stefan Hula!

Kamil Stoch nie poradził sobie! Tylko lekki wiatr pod narty. Uzyskał 108,5 metra, zajął 38. miejsce i nie wystąpi w finałowej serii. 

Warunki na skoczni w Zakopanem coraz trudniejsze. Wiatr wzmaga się na sile, dlatego tak wolno puszczani są skoczkowie z czołowej dziesiątki. 

Rywalizacja rozpoczęła się z 12. belki startowej. 

Na razie wiatr sprzyja skoczkom, ale jego siła nie przekracza 0,5 m/s.

Milony polskich kibiców wierzą, że w niedzielę na Wielkiej Krokwi triumfuje Kamil Stoch. Jeśli tak się stanie, to Polak wygra w Zakopanem po raz piąty i wyrównany rekord Gregora Schlierenzauera. 

Za nami seria próbna, w której drugie miejsce zajął Stefan Hula, a trzecie Kamil Stoch. 

Start konkursu wyznaczono na godzinę 16:00. Mimo że dzisiaj na Wielkiej Krokwi dość mocno wieje i do tego zmiennie, konkurs powinien zostać przeprowadzony. 

Rozpoczynamy relację z indywidualnego konkursu PŚ w Zakopanem. 

>

    Komentarze (206)

    ×