WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Skoki narciarskieŚrodowy konkurs Pucharu Kontynentalnego w Bischofshofen

Za chwilę relacja z konkursu na naszym portalu. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy już na jutrzejszą na godz. 10:00.

Przejdź do pełnej relacji

Za chwilę relacja z konkursu na naszym portalu. Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy już na jutrzejszą na godz. 10:00.

Tom Hilde po kapitalnym skoku w finale triumfuje w środowym konkursie. Tomasz Pilch piąty i wraca na fotel lidera Pucharu Kontynentalnego!

Rozpoczynamy! Belka startowa nr 15.

Teoretycznie pierwsza seria powinna już się rozpocząć, ale nadal czekamy na start.

Za chwilę rozpoczynamy finałową serię. Wystąpi w niej dwóch Polaków, óśmy po pierwszej kolejce Tomasz Pilch i piąty Aleksander Zniszczoł.

Emocji zatem nie zabraknie i już teraz zapraszamy na 18:05, gdy rozpocznie się finałowa kolejka. 

Pierwsza seria za nami. Tomasz Pilch zajmuje 8. miejsce i jest na najlepszej drodze do odzyskania pozycji lidera Pucharu Kontynentalnego. Przed 17-latkiem jest jeszcze piąty Aleksander Zniszczoł.  Dwóch Polaków będzie walczyć o podium konkursu!

I kolejne obniżenie belki startowej, tym razem do nr 14.

Po kapitalnym skoku Davida Siegla belka startowa obniżona do nr 15.

Rozpoczynamy rywalizację z 16. belki startowej. 

Środowa rywalizacja w Bischofshofen powinna odbyć się bez problemów pogodowych. Meteorolodzy nie przewidują silnego wiatru. 

Za skoczkami dwie serie treningowe przed głównym konkursem. Pierwszą po świetnym skoku na 139,5 metra wygrał Tomasz Pilch. W drugiej serii próbnej 17-letni Polak nie wystartował. 

Tym razem areną zmagań w drugiej lidze będzie skocznia w Bischofshofen. Na liście startowej zawodów 67 skoczków, w tym 4 Polaków. W rywalizacji nie zabraknie Tomasza Pilcha, który ma dzisiaj spore szanse na odzyskanie pozycji lidera Pucharu Kontynentalnego. 

Witamy w środowe popołudnie. Rozpoczynamy relację z dziewiątego w bieżącym sezonie konkursu Pucharu Kontynentalnego w skokach.

>