Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sektor Gości 35. Klemens Murańka: igrzyska w Soczi? Za wszelką cenę chciałem tam pojechać [3/3]

Czego nauczyła Klemensa Murańkę decyzja Łukasza Kruczka, który nie zdecydował się zabrać go na igrzyska olpimpijskie do Soczi? Czy już dziś marzy o starcie na kolejnej olimpiadzie w Pjongczang? Jak bardzo zmieniło się życie Murańki, kiedy na świat przyszedł jego syn Klimek? Czy jako zakopiańczyk przywiązuje dużą wagę do góralskich tradycji? Czy uważa, że to właśnie góralski charakter wyszedł z niego dwa lata temu, gdy dowiedział się, że nie pojedzie na igrzyska? Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części 35. odcinka programu "Sektor Gości". Z Klemensem Murańką rozmawia dziennikarz serwisu WP SportoweFakty Michał Bugno. Wywiad został nagrany w hotelu Park Inn by Radisson w Krakowie tuż przed rozpoczęciem obecnego sezonu Pucharu Świata.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (1):

 • Allez Zgłoś
  Klimek przed tym sezonem mowil o ambitnych celach, jakie sobie stawia i jak na zlosc wszystko poszlo nie tak.W dodatku ten wywiad zostal opublikowany w momencie, gdy w ekipie do Oslo miejsce
  Czytaj całość
  Klimka z powodu jego slabej dyspozycji zajal Bartek Klusek.Tak bywa, czasami los sobie z nas drwi i z naszych ambitnych planow. Przyjda jeszcze lepsze czasy jeszcze Klimek trafisz w swoj czas, cierpliwosci i wytrwalosci w pracy. Powodzenia!

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL