Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sektor Gości 109. Adam Małysz: Kiedy słuchałem Włodzimierza Szaranowicza, miałem łzy w oczach [4/5]

Jak ważną postacią dla Adama Małysza był redaktor Włodzimierz Szaranowicz, który przez długie lata komentował jego występy na antenie Telewizji Polskiej? Jak ocenia pracę komentatorów skoków narciarskich? Dlaczego po trzech latach przerwy PZN zdecydował się ponownie zatrudnić trenera Łukasza Kruczka? Jakich wyników z kadrą polskich skoczkiń oczekują od niego dyrektor Adam Małysz i prezes Apoloniusz Tajner? Zapraszamy do obejrzenia czwartej części 109. odcinka "Sektora Gości". Z Adamem Małyszem rozmawia Michał Bugno. 

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (4):

 • TOM-BYD Zgłoś
  A ciekawe czy Adam się spuścił z tej okazji? Z całą sympatią dla Małysza, ale szaranowicz i szpakowski to dno redakcyjne całej Polski jest! :) I super, że jednego już nie będzie!!!
  Czytaj całość
  ;)
  • bleszek Zgłoś
   Kto by nie siedział na dyrektorskim stołku do 100 lat? Kasa- kierowca , samochód służbowy i tłumy lizusów jak np kurzajewski. Gwiazda? a kto GO weryfikował ? Towarzystwo wzajemnej
   Czytaj całość
   adoracji. Za kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie ja też mogę sie wzruszać. Co to krwa jest ? telewizja czy dom starców? Młodzież zrobi to samo co on za jedną dziesiątą tego co on brał. Żeby nie mial za co żyć ale daj Boże każdemu taką emeyturę jak on weźmie.
   • Pan franek Zgłoś
    Lepiej sluchac Szaranowicza ktory mowi z pasją, az milo słuchac , niz Szpakowskiego . Jak Szpakowski komentowal mecz to nasi zawsze przegrywali mecze.
    • śmiechu82 Zgłoś
     nie było innego, to i ten okazywał się dobry.. ale przez wiele lat to jego komentowanie to pieprzenie o tym co było a nie o tym co na skoczni się dzieje... nie rzadko zaczynał gadać o
     Czytaj całość
     obecnym skoczku gdy ten już leciał...bo wcześniej gdzieś tam w historię jaką wchodził...
     Wszystkie komentarze (4)

     Komentarze (4)

     ×
     PRZEJDŹ NA WP.PL