Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Skoki narciarskie. Ważny apel ws. Macieja Kota. "Doleżal powinien na to zwrócić uwagę"

Maciej Kot miał za sobą fatalny sezon, ale w końcówce udało mu się wygrać konkursy w Pucharze Kontynentalnym, gdy szkolił się pod wodzą trenera kadry B, Macieja Maciusiaka. - To właśnie z nim polepszył swoje wyniki i poczuł się pewniej. To nie znaczy, że Maciusiak jest lepszym trenerem od Doleżala, ale być może na Macieja Kota lepiej działa Polak (...) Na to Doleżal powinien zdecydowanie zwrócić uwagę w kolejnych sezonach - podkreślił dziennikarz WP SportoweFakty, Dawid Góra, w rozmowie z Michałem Polem.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (3):

 • PawelGawor Zgłoś
  Chciałbym przedstawić Wam projekt, dzięki któremu odmienisz swoje życie. Wszystko zaczyna się na stronie >> DUZAKASA.ONLINE << Zastanawiasz się jak działa ten projekt?
  Czytaj całość
  Inwestujemy na sprawdzonej platformie tradingowej, każdy kto się zapisze dostaje przydzielonego dla siebie opiekuna, który pomaga przez cały czas w decyzjach inwestycyjnych. Dostajesz dokładne instrukcje na jakich parach i jak zagra, ryzyko strat jest znikome. Nic prostszego. Mój wynik przy inwestycji 250$ wyniósł ponad 6000zł w przeciągu niecałych 30 dni!
  • Premislaosky Zgłoś
   Jak się nazywa ten dziwny człowiek? Ciągle ma coś do powiedzenia. Nigdy nie jest to nic ciekawego i fachowego...masakra :/
   • Judenrat45 Zgłoś
    Panowie. Chcecie aby został? To tak jakbyście życzyli nam aby jedynymi rywalami byli Finowie i jego ziomale. Od lubienia kogoś nikomu jeszcze nie przybyło. Gdyby nie poprzedni trener
    Czytaj całość
    chłopaki by przepadli. Dajcie sobie z nim spokój.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL