Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Instagram / Michael Phelps (Fot. Instagram)

Phelps zostawi pływanie dla striptizu? Szalony pomysł słynnych Chippendales

 Redakcja
Redakcja
Michael Phelps dostał ofertę współpracy od słynnej grupy striptizerów. Amerykański multimedalista olimpijski zostawi pływanie dla tańca erotycznego?

W zeszłym tygodniu Phelps paradował półnagi podczas meczu ekipy Arizona State w koszykarskiej lidze uniwersyteckiej. Pływak odpowiadał za dekoncentrację zawodników drużyny Oregon State. Gdy wykonywali rzuty osobiste, wyskakiwał zza kurtyny i tańczył w kąpielówkach oraz medalami na szyi.

Zobacz.

Popisy Phelpsa odbiły się szerokim echem w USA, ale sportowiec zrobił wrażenie nie tylko na kobietach. Pytali o niego również mężczyźni, a słynny zespół striptizerów zaprosił do współpracy.

Jak podaje portal "TMZ", z menedżerami 30-latka kontaktowali się przedstawiciele grupy Chippendales, którzy chcieliby, aby Phelps tańczył podczas ich występów w Las Vegas jako gość specjalny.

- Jesteśmy przekonani, że "złoty dotyk" Michaela przyda się naszej gwiazdorskiej i cieszącej się sporym uznaniem flagowej produkcji "Chippendales Theatre" w Rio All-Suite Hotel and Casino w Las Vegas - powiedział reprezentant tancerzy erotycznych.

Phelps na razie nie powiedział ani "tak", ani "nie". Wszystko jest jednak możliwe, zwłaszcza że po igrzyskach w Rio de Janeiro kończy karierę i będzie miał sporo wolnego czasu.

Opracował PS

Posłuchaj, co planuje Tomasz Majewski w swoim ostatnim sezonie w karierze sportowej.

Czy Phelps zrobi karierę w Chippendales?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL