Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Instagram

Piłkarz PSG dał się sprowokować 15-latkowi. Chciał go uderzyć?

 Redakcja
Redakcja
Gregory van der Wiel mógł sobie narobić wielkich problemów. W pewnym momencie wydawało się, że uderzy nastolatka. Skończyło się na samym zamiarze. Czy grozi mu kara ze strony klubu?

Gregory van der Wiel już czwarty rok jest zawodnikiem Paris Saint-Germain. 28-letni Holender zdążył poznać zasady panujące we francuskim futbolu. Kibice paryskiego klubu nienawidzą się z tymi, którzy wspierają Olympique Marsylia. Oczywiście z wzajemnością.

Tak się złożyło, że reprezentant Holandii spotkał na swojej drodze sympatyka drużyny z Marsylii. 15-letni chłopiec pozwolił sobie na prowokację. Najwidoczniej myślał, że piłkarska gwiazda nic mu nie zrobi.

- Allez l'OM! (naprzód Olympique Marsylia - przyp. red.) - krzyknął rozbawiony nastolatek w kierunku Gregory'ego.

Van der Wiel jednak nie puścił mu tego płazem. Wyraźnie wściekły podszedł do 15-latka. Wydawało się, że zaraz uderzy prowokatora, ale ostatecznie tylko go nastraszył. Cofnął rękę.

Poniższy film - nagrany przez jednego z kolegów nastolatka - trafił do sieci i błyskawicznie obiegł portale internetowe z całego świata.

Największych problemów narobił sobie... 15-latek. Fani PSG szybko go namierzyli i pod jego adresem zaczęły spływać nawet śmiertelne pogróżki. To przeraziło matkę, która poprosiła o pomoc paryżan.

Klub jednak nie udziela komentarzy w tej sprawie. Najpierw zamierza wysłuchać wyjaśnień zawodnika.

Opracował CYK

Zobacz wideo: #dziejesiewsporcie: ostre wejście Teveza

Czy Gregory van der Wiel powinien zostać ukarany?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL