Najnowsze Wyniki/Kalendarz
East News

Bramkarz był bez szans: zobacz popis Lahma na treningu Bayernu. Coś wspaniałego

 Redakcja
Redakcja
Po takim uderzeniu ręce same składają się do oklasków. Selekcjoner reprezentacji Niemiec, Joachim Loew, ma o czym myśleć przed Euro 2016.

- To ciągle jest zawodnik światowej klasy, który mógłby bardzo pomóc podczas Euro 2016. (…) Może udałoby się go przekonać do powrotu - niemieckie media cytują selekcjonera niemieckiej kadry w latach 1990-98, Bertiego Vogtsa.

69-letni trener jest zwolennikiem powrotu do drużyny narodowej Niemiec Philippa Lahma. Obrońca Bayernu Monachium po mundialu w Brazylii w 2014 roku ogłosił zakończenie kariery reprezentacyjnej. 32-letni Lahm byłby jednak dużym wzmocnieniem "jedenastki" kadry Joachima Loewa.

Hitem mediów społecznościowych zostało nagranie z wtorkowego treningu Bayernu, podczas którego obrońca mistrzów Niemiec popisał się wspaniałym strzałem z woleja. Bramkarz był bez szans.


Opracował PB

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • Włókniarz Forever Zgłoś
  Popis to wy dajecie cały czas.BTW. Nawet ja tak umiem strzelić, więc dajcie sobie spokój z takimi tytułami i wróćcie do dawnego poziomu artykułów.BTW2. Chciałbym zobaczyć wasz
  Czytaj całość
  bilans po całkowitym sprzedaniu się WP. Pewnie niewiele straciliście finansowo, ale na pewno zupełnie straciliście honor i tytuł najlepszego portalu sportowego w Polsce.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL