Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mariusz Pudzianowski Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski

Pudzianowski tym zdjęciem wywołał wiele kontrowersji. W sieci aż huczy

 Redakcja
Redakcja
Zdjęcia gwiazdora KSW z showmanem TVN-u nie spodobały się internautom. - Straciłeś w tym momencie szacunek u wielu osób - komentują.

- Kuba idzie do MMA od jutra!!! Umawiamy się na walkę - napisał na swoim koncie na Facebooku Mariusz Pudzianowski. Na fotografiach zamieszczonych przez "Pudziana" na portalu społecznościowym widzimy byłego strongmana w towarzystwie prowadzącego talk-show "Kuba Wojewódzki".

Wspólne zdjęcia z kontrowersyjnym celebrytą i showmanem telewizji TVN spotkały się z ostrą krytyką internautów. Zarzucili oni Pudzianowskiemu, że lansuje się z - tutaj cytat - "antypolskim dziennikarzem". - Straciłeś w tym momencie szacunek u wielu osób - pisze w komentarzu do zdjęć jeden z fanów "Pudziana".

Przypomnijmy, że w 2008 roku Kuba Wojewódzki zachęcał gości swojego programu, żeby wkładali miniatury polskich flag w atrapy psich odchodów. Za wybryk i znieważenie polskiej flagi stacja TVN musiała potem zapłacić 471 tys. zł kary.

27 maja 39-letni Pudzianowski wystąpi na gali KSW 35. Rywalem zawodnika z Białej Rawskiej będzie Marcin Różalski. Mało jednak prawdopodobne, żeby Wojewódzki został sparingpartnerem "Pudziana" podczas przygotowań do walki, która odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Opracował PB

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Terry nagrał zwariowany film. Techniczne sztuczki w domowym salonie

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL