Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Burak Yilmaz (mecz Euro 2016 z Chorwacją)PAP/EPA / ABEDIN TAHERKENAREH / Burak Yilmaz (mecz Euro 2016 z Chorwacją)

Euro 2016: kłopoty gwiazdy Turków. Żona oskarża go o przemoc domową, chce rozwodu

 Redakcja
Redakcja
Z zeznań kobiety wynika, że była bita przez męża w trakcie ciąży. Teraz żąda od piłkarza kadry Fatiha Terima 12 mln lir tureckich (ok. 3,6 mln euro) odszkodowania.

W niedzielę reprezentacja Turcji rozegrała swój pierwszy mecz na Euro 2016. Zespół znad Bosforu przegrał z Chorwacją 0:1, ograniczając swoje szanse na awans z grupy D (Turków czekają jeszcze mecze z Hiszpanią i Czechami).

25 minut na Parc des Princes w zespole selekcjonera Terima rozegrał Burak Yilmaz, który w drugiej części gry zastąpił Ardę Turana.

W poniedziałek kibice dowiedzieli się o problemach rodzinnych 30-letniego napastnika chińskiego klubu Beijing Guoan. Jak podają tureckie media, żona reprezentanta Turcji, Istem Atilla, złożyła do sądu pozew o rozwód.

Kobieta oskarża gwiazdę tureckiej kadry o przemoc domową. Będzie domagać się odszkodowania w kwocie 12 mln lir tureckich (ok. 3,6 mln euro), a także ich domu. Twierdzi, że była bita przez męża, będąc w ciąży!


Dowodem na to ma być wypis ze szpitala w Pekinie, do którego trafiła po pobiciu przez Yilmaza.

- Po opuszczeniu lecznicy Istem Atilla w tajemnicy przed mężem uciekła do Turcji. Sportowiec miał bić ciężarną żonę na oczach kilkuletniej córeczki pary - piszą media nad Bosforem.

Opracował PB

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: kadrowicz jak wierny kibic. Czekał na gwiazdę Realu

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL