Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski

Nowe informacje w sprawie Dawida K. Bokser pójdzie siedzieć na ponad 30 lat?

 Redakcja
Redakcja
Dawid K., pseudonim "Cygan", może na bardzo długo wylądować w więzieniu. Sąd rozważa zastosowanie kumulacji kar, co w jego przypadku będzie oznaczało bardzo surowy wyrok.

Na początku czerwca zawrzało w polskim środowisku bokserskim. Stało się tak po tym, gdy aresztowano pięściarza Dawida K. "Cygan" został zatrzymany w związku z podejrzeniem kierowania gangiem.

Zarzuty pod adresem boksera są bardzo poważne. Gang, którym kierował, zajmował się podobno legalizacją samochodów skradzionych w Niemczech i Belgii. Ponadto mafia zajmowała się wyłudzaniem podatku VAT, a także praniem brudnych pieniędzy.

K. został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Początkowo mówiło się, że grozi mu dziesięć lat więzienia. Sąd jednak może go skazać na znacznie dłuższą odsiadkę.

- Sąd może zastosować zasadę kumulacji kar, a jeśli tak się stanie, Dawid może zostać skazany na 33 lata więzienia - mówi w "Super Expressie" Robert Pelewicz, prezes Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu.

"Cygan" w 2011 roku został skazany za założenie oraz współkierowanie grupą przestępczą, która czerpała korzyści z nierządu. Jeżeli zostanie zastosowania zasada kumulacji kar i bokser zostanie skazany na 33 lata, to z więzienia wyjdzie w wieku 68 lat.

Opracował CYK

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: piłkarz Schalke ośmieszył się przy karnym. Spudłował jak Włosi

na Facebooku.

Komentarze (35):

 • Ula Brzydula Zgłoś
  i bardzo dobrze niech sąd zastosuje kumulacje bo z tego pożal się boże boksera i tak nic nie będzie kryminał i nic po za tym
  • Krzysiek Wojcicki Zgłoś
   dlaczego dla takich s...ów nie ma izolatek 30 lat, w izolatce 30 lat i spoko nastempny sie zastanowi ,w polskich więzieniach to mają luksus jedzenie śniadanie obiad kolacja siłownia
   Czytaj całość
   spacerki narkotyki alkohol czego im jeszcze trzeba ,my na wolności płacimy podatki czynsze śmieszne a oni siedzą za darmo z,,,syny niech płaca czynsz za wodę prąd jak my ,wychodzi z wiezienia dostał by rachunek za pobyt na wczasch po 5 latach z 60 tys do zapłaty odechciało bysie wczasów na nasz koszt
   • Miroslaw Rudyk Zgłoś
    nastepny do pudla to szpileczka i diabeljemu za sam wyglad powinni dac odrazu 5 lat bez sadu
    Wszystkie komentarze (35)

    Komentarze (35)

    ×
     Wszystkie komentarze (35)
     PRZEJDŹ NA WP.PL