Najnowsze Wyniki/Kalendarz
YouTube

Kuriozalna czerwona kartka dla piłkarza Porto. Sędzia się tylko ośmieszył

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Danilo Pereira ponad sto razy analizował nagranie i nadal nie potrafi zrozumieć, za co wyleciał z boiska. Takiej wpadki arbitra jeszcze nie widzieliście.

FC Porto przegrało w Pucharze Ligi z Moreirense 0:1, ale nie o tym jest najgłośniej w portugalskich mediach. Szeroko komentowana jest czerwona kartka Danilo Pereiry, który wyleciał z boiska jedenaście minut przed końcem spotkania.

Sędzia Luis Godinho zyskał miano "antybohatera meczu", bo jego decyzja jest absurdalna. Arbiter biegł tyłem i nie zauważył, że za jego plecami znajduje się zawodnik Porto. W efekcie wpadł na 25-letniego Portugalczyka.

Wszystkich zszokowała reakcja Godinho. Sędzia uznał, że Danilo naruszył jego nietykalność i wyciągnął żółtą kartkę. Zawodnik Porto miał już jedną na koncie, a więc przedwcześnie wyleciał z boiska.

Fani "Smoków" są wściekli. Okrzyknęli Luisa Godinho najgorszym sędzią na świecie. Także sam zawodnik nie potrafi uwierzyć, że za przypadkowe zderzenie z arbitrem obejrzał drugi żółty kartonik i w efekcie musiał opuścić boisko.

- Oglądałem nagranie z tego zdarzenia sto razy i nie potrafię zrozumieć tej decyzji. Widziałem wiele błędów w futbolu, ale bez wątpienia to był jeden z najbardziej kuriozalnych - komentuje Danilo Pereira.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Sagana rozpiera energia. Zobacz, co wyprawiał na rowerze

Czy sędzia słusznie pokazał Danilo kartkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL