Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Adam Warżawa

Kibic rzucił wyzwanie Andrejczyk. Oszczepniczka zgodziła się na udział w zabawie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Lekkoatletka przystała na propozycję, ale zrobiła to po raz pierwszy i ostatni. Teraz będzie musiała wcielić się w nową rolę.

Czwarta oszczepniczka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro, Maria Andrejczyk, lubi wyzwania. Ostatnio 20-letnia lekkoatletka przystała na propozycję jednego z kibiców, który zaprosił ją do zabawy na Facebooku.

Fan Andrejczyk za zebranie pod zdjęciem ich rozmowy dwóch tysięcy polubień i tysiąca komentarzy w czasie 24 godzin od udostępnienia mógł liczyć na nagrodę. W grę wchodziła prywatna lekcja nauki rzucania oszczepem. - Dla Ciebie to chwila zabawy, a dla mnie fajne przeżycie i pamiątka. (…) Podejmujesz wyzwanie? - zapytał kibic.

Andrejczyk zgodziła się, ale jak podkreśliła, zrobiła to po raz pierwszy i ostatni. - Haha... lubię wyzwania, niech będzie. (…) Jeden trening nauki rzucania oszczepem - odpisała na portalu społecznościowym.

Zabawa zakończyła się sukcesem kibica - pod udostępnionym przez sportsmenkę zdjęciem znalazła się odpowiednia liczba komentarzy i polubień - który może już cieszyć się na spotkanie ze swoją idolką i obiecany trening.

Fot. FacebookFot. Facebook

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: niecodzienni goście w Arsenalu. Zobacz, co wyprawiali z piłkarzami

Andrejczyk była największym polskim odkryciem igrzysk w Rio?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL