Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dariusz MichalczewskiNewspix / Michał Fludra / Dariusz Michalczewski

Michalczewski chce sprzedać apartament w Gdańsku. Za prawie 3 mln złotych

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
- Tu się pięknie mieszka - tak były mistrz świata w boksie mówił o swoim nowoczesnym mieszkaniu położonym niedaleko plaży.

Na jednym z portali internetowych oferujących nieruchomości można kupić rodzinne mieszkanie Dariusza Michalczewskiego. Apartament byłego czempiona boksu, znajdujący się na osiedlu "Nadmorski Dwór" w Gdańsku, wyceniono na 2 mln 800 tys. zł.

Nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie, zlokalizowane niedaleko plaży w Brzeźnie, ma 180 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla otoczonego laskiem można znaleźć m.in. korty tenisowe, boiska, plac zabaw, sauny oraz siłownie. - Tu się pięknie mieszka, bo jest jak na wczasach - mówił w jednym z wywiadów Michalczewski.

W gdańskim apartamencie 48-letni "Tiger" mieszka razem ze swoją trzecią żoną, Barbarą, oraz synem i córeczką.

- Można się zastanawiać, dlaczego akurat teraz "Tiger" zdecydował się na taki krok. Czy ma to związek z aferą, która miała miejsce pod koniec 2016 roku? Wtedy w jego domu interweniowała policja. Michalczewski miał zwyzywać i uderzyć swoją żonę. Późniejsze badania wykazały, że 48-latek był pod wpływem alkoholu. Na dodatek w domu znaleziono woreczek z kokainą. Sprawa jest w toku - czytamy w "Super Expressie".

Przypomnijmy, że sąd postawił Michalczewskiemu zarzuty znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej poszkodowanej kobiety. Grozi mu za to rok więzienia i grzywna. Jak zapewnił jednak adwokat byłego sportowca, jego obecna żona, która rozpętała całą aferę, teraz podobno wspiera małżonka.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: wygłupy na treningu Barcy. Neymar i Suarez to nieźli dowcipnisie

Wierzysz w niewinność Michalczewskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL