Najnowsze Wyniki/Kalendarz
East News / Imago Sport and News

Korespondent TVP zażenowany zachowaniem niemieckiej telewizji. Chodzi o polskich skoczków

Robert Czykiel
Robert Czykiel
To było działanie z premedytacją, czy może pechowa wpadka stacji ZDF? Zapewne nigdy nie poznamy prawdy. Niestety, atmosfera skandalu pozostanie już na zawsze.

W tym sezonie polscy skoczkowie narciarscy dają kibicom mnóstwo powodów do dumy. W zawodach indywidualnych szaleje Kamil Stoch, który pewnie zmierza po zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Świetnie spisuję się także nasza drużyna, która w Willingen wygrała drugi konkurs w sezonie.

Zwycięzcy zawsze po ceremonii wręczenia nagród odsłuchują hymn swojego państwa. Z tym była już jedna wpadka. W Bischofshofen puszczono Mazurka Dąbrowskiego w zbyt wolnym tempie i zrobiła się afera.

W sobotę tak jednak nie było. Niemcy ze swoich obowiązków wywiązali się perfekcyjnie. Były nagrody, był prawidłowy hymn, a więc nie było czego się przyczepić. Gorzej jednak zachowała się niemiecka telewizja państwowa.

Zaskakującą informację podał Cezary Gmyz, który w Niemczech jest korespondentem Telewizji Polskiej. Taki wpis zamieścił na Twitterze.

Wokół ZDF głośno jest od kilku dni. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy sąd nakazał stacji zamieścić przeprosiny za użycie hasła "polski obóz koncentracyjny". Tekst pojawił się na stronie, ale w trudno dostępnym miejscu. Oburzeni internauci wszczęli wojnę i rozpoczęli akcję "GermanDeathCamps".

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: zobacz ogromne mięśnie Burneiki. A ciągle mu mało!

Czy polscy skoczkowie wygrają klasyfikację Pucharu Narodów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (36):

 • Allez Zgłoś
  Gmyz , zalosny loser, to byly dziennikarz.Czykieli to zaden dziennkarz. Ten drugi powoluje sie na tego pierwszego. Dlaczego to nie dziwi...
  • Allez Zgłoś
   ogladasz ZDF, roztropku? Jesli tak, to bardzom ciekaw, co z tego rozumiesz? Gmyz piate przez dziesiate zna niemiecki ale watpliwe, by cokolwiek rozumial, wiecznie snujac sie w oparach absurdu
   • Allez Zgłoś
    Kolejna wielka zenada w wykonaniu pseudo-dziennikarza z Baru (ze sportem procz nazwy "Sportowy" majacym niewiele wspolnego ). Jak nie lizusostwo to prowokacja.Czykieli sugeruje "działanie z
    Czytaj całość
    premedytacją" i stwierdza pompatycznie "atmosfera skandalu pozostanie już na zawsze". Panie Czykieli, czy pan w ogole oglada skoki narciarskie ???Ile razy na konkursach Pucharu Swiata polska panstwowa TV pokazywala dekoracje zawodnikow, jesli na podium NIE stali Polacy?No niech pan powie, ILE razy? Trzeba bylo sobie zadac to proste pytanie wczesniej, zanim popelnil pan kolejny nierzetelny, prowokacyjny gniot. Pod publiczke, na dobrze znana melodie ze zdartej plyty pt "...ci niedobrzy Niemcy" ...
    Wszystkie komentarze (36)

    Komentarze (36)

    ×
     Wszystkie komentarze (36)
     PRZEJDŹ NA WP.PL