Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Materla nie marnuje czasu w więzieniu. Adwokat gwiazdora MMA zdradził, jaki ma plan

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Jak wygląda życie codzienne Michała Materli za kratami? Polski wojownik cały czas dba o formę, ma także dostęp do wielu rozrywek.

Michał Materla nadal przebywa w więzieniu, gdzie odsiaduje trzymiesięczny areszt tymczasowy. Polski wojownik oczekuje na wyrok sądu za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Jeżeli zostanie uznany za winnego, to grozi mu nawet 10-letnia odsiadka.

Gwiazdor KSW jest oskarżony za wprowadzanie narkotyków do obrotu w czasach, gdy pracował na bramce jednej z dyskotek w Międzyzdrojach.

"Cipao" i jego adwokat cały czas przekonują o niewinności. Były mistrz KSW w kategorii średniej nie chce jednak tracić czasu. W "Polityce" pojawił się artykuł na jego temat, z którego możemy dowiedzieć się, że Materla nawet za kratami trenuje 2-3 razy dziennie.

- Traktuje tę sytuację jak obóz treningowy o zaostrzonym rygorze. Twierdzi, że gdy wyjdzie, napisze poradnik o treningu z wykorzystaniem tylko masy ciała i podręcznych sprzętów, jak łóżko albo taboret - mówi w "Polityce" Jakub Łysakowski, obrońca wojownika.

Treningi to nie jedyna rozrywka Materli. Za kratami przysługuje mu jedna wizyta na spacerniaku dziennie. Ponadto ma dostęp do książek, telewizji, a nawet może samodzielnie przygotowywać posiłki.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: kosmiczny gol przewrotką! Polski piłkarz wprawił publikę w ekstazę

Czy Materla powinien wydać poradnik o treningu w więzieniu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL