Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piłkarze Rubina KazańGetty Images / Photo by Epsilon / Piłkarze Rubina Kazań

Kibice w Rosji wejdą na mecz za darmo. Za bilety zapłacą piłkarze!

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Zawodnicy Rubina Kazań doszli do wniosku, że ich gra nie spełnia oczekiwań fanów. Postanowili więc zrobić im miły prezent.

W środę (26 kwietnia) Rubin Kazań rozegra mecz ligowy z Terekiem Grozny. Sympatycy gospodarzy będą mogli wejść na Kazań Arenę za darmo. Koszt wejściówek na ten pojedynek w całości pokryją bowiem podopieczni hiszpańskiego trenera Javiera Gracii.

Miły gest wobec kibiców spowodowany jest słabą postawą drużyny w tegorocznych rozgrywkach rosyjskiej Premier League oraz uroczystościami związanymi z obchodami 59. rocznicy powstania Rubina (klub został założony w 1958 roku jako Iskra Kazań). Po 23 kolejkach ekipa dwukrotnego mistrza Rosji (w latach 2008-09) traci do lidera Spartaka Moskwa 26 pkt. i zajmuje odległe 11. miejsce w tabeli.


- Bierzemy na siebie całą odpowiedzialność za słabe wyniki w tym sezonie. Rozumiemy, że nie spełniamy oczekiwań. Chcemy jednak zaprosić na mecz z Terekiem, żeby móc świętować z kibicami. Decyzją zespołu za bilety zapłacą piłkarze. To będzie prezent dla naszych fanów - napisano w oświadczeniu do mediów.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: tak się prezentuje żona Piotra Żyły

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL