Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Robert i Anna Lewandowscy PAP/EPA / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy

Lewandowscy żyją jak w bajce. Mają sprzątaczkę, a nawet człowieka od mycia auta

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Najpopularniejsza polska para sportowców na co dzień ma mnóstwo obowiązków, dlatego Robert i Anna zdecydowali się zatrudnić pomoc do codziennych obowiązków.

Robert Lewandowski rzadko bywa w domu - treningi, mecze, zgrupowania, spotkania z kibicami i wiele innych zobowiązań. Przy tak napiętym grafiku trudno jeszcze znaleźć czas na codzienne obowiązki domowe.

W dodatku jego żona Anna także cały czas rozwija się zawodowo, a ponadto oczekuje na poród. Dlatego też popularne małżeństwo zdecydowało się na zatrudnienie pomocników, o czym pisze tabloid "Fakt".

"Lewy' i jego życiowa partnerka nie tylko mają asystentów, którzy pomagają przy załatwianiu spraw zawodowych. Gazeta zdradza, że małżeństwo wynajęło sprzątaczkę, która dba o porządek w ich domu w Monachium. To jednak nie wszystko.

Gwiazdor Bayernu Monachium niedawno sprawił sobie nowy samochód. To luksusowy Bentley, który jest wart ponad milion złotych. Lewandowski z tego powodu zatrudnił człowieka, który jeździ na myjnię jego autem.

"Fakt" wyjaśnia, że Robert i Anna dbają o dyskrecję i z tego powodu zatrudniają tylko zaufane osoby. Dzięki temu mogą w spokoju poświęcić się obowiązkom zawodowym, a o ich codzienne sprawy dbają kompetentni ludzie.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: piłkarz-szaleniec. Uderzył rywala "z byka"

na Facebooku.

Komentarze (41):

Wszystkie komentarze (41)

Komentarze (41)

×
    Wszystkie komentarze (41)
    PRZEJDŹ NA WP.PL