Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil GrosickiInstagram / Na zdjęciu: Kamil Grosicki

Grosicki: zrobiłem z Ciebie króla muzyki

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Kamil Grosicki był pod wrażeniem piątkowego występu zespołu Akcent na festiwalu w Sopocie. - Zrobiłem z Ciebie króla muzyki - napisał na Twitterze skrzydłowy reprezentacji Polski, oczywiście mając na myśli wokalistę Zenona Martyniuka.

Występ zespołu Akcent był największym wydarzeniem piątkowego koncertu Polsat SuperHit Festiwal. Pod jego wrażeniem był między innymi Kamil Grosicki.

Nie jest tajemnicą, że skrzydłowy Hull City i reprezentacji Polski przyjaźni się z liderem zespołu Zenonem Martyniukiem. To właśnie "Grosik" miał wielki wpływ na wzrost jego popularności, śpiewając jego piosenki na klipach serwisu "Łączy Nas Piłka" na zgrupowaniach kadry.

Piłkarz nawiązał do tego, pół żartem, pół serio, po jego piątkowym występie.

Ponadto popisał się błyskotliwą ripostą na uwagę jednego z internautów, który zarzucił mu, że nie jest wybitnym piłkarzem. "Szkoda, że on nie zrobił z Ciebie króla futbolu" - napisał jeden z kibiców.

Przypomnijmy, że kilka dni temu w sieci pojawiło się wideo, na którym w rytm muzyki zespołu Akcent tytuł mistrza Francji w barwach AS Monaco świętował Kamil Glik.

ZOBACZ WIDEO Znakomity powrót Barcelony na nic. Zobacz skrót meczu z Eibar [ZDJĘCIA ELEVEN]

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL