Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Flaga polskich kibiców podczas GP Słowenii w KrskoWP SportoweFakty / Jarek Pabijan / Flaga polskich kibiców podczas GP Słowenii w Krsko

Dom Tomasza Golloba zostanie przerobiony. Windy za sporą kwotę

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Tomasz Gollob po fatalnym upadku przechodzi długotrwałą i ciężką rehabilitację. Żeby umożliwić mu normalne funkcjonowanie na co dzień, postanowiono wyposażyć dom i auta żużlowca w specjalny sprzęt.

Media donoszą, że ogromny dom Golloba (ma ok 400 metrów kwadratowych), zostanie wyposażony w trzy specjalne windy które dadzą zawodnikowi szansę na normalne poruszanie się po posiadłości. Dodatkowo Super Express donosi, że również posiadane przez Tomasza Golloba auta (klasa S, C-Coupé AMG i CLA AMG) zostaną przystosowane tak, że będzie mógł je prowadzić przy użyciu samych rąk. Do tej pory na polecenie żużlowca, który nie chciał by stały bezczynnie, korzystali z nich jego pracownicy.

Od wypadku, którego doznał Tomasz Gollob minęły prawie cztery miesiące. Kibice nie zapominają, i ciągle wspominają swojego mistrza. Co najważniejsze, sam zawodnik wierzy, że dzięki ciężkiej pracy znów stanie na nogi. Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

ZOBACZ WIDEO Zobacz na czym polega praca kierownika startu

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL