Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Radość reprezentantów PolskiPAP/EPA / KOCA SULEJMANOVIC / Radość reprezentantów Polski

Technika Szczęsnego, patelnia z telewizora i wskazówki Grosickiego

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Mecz z Danią już w piątek. Polskich zawodników nie opuszczają dobre humory, o czym możemy się przekonać oglądając kolejny dzień zgrupowania od kulis.

Łukasz Wiśniowski z PZPN opublikował na kanale "Łączy nas piłka" kolejny film nakręcony podczas zgrupowania kadry. Dzięki temu możecie zobaczyć, co tłumaczyli Robertowi Lewandowskiemu, Kamil Grosicki i Kamil Glik.

- To nie, że stoję, bo wiesz wbiegam prawa, lewa - tłumaczył Grosicki.
- Ty ściągasz na siebie a on mu tylko za plecy - wtórował mu Kamil Glik.

Prowadzący Łukasz Wiśniowski postanowił również zapytać Tomasza Iwana, co to znaczy mieć patelnię z telewizora? Okazuje się, że w słowniku Glika to 100 proc. sytuacja do strzału głową. 

Gwiazdą odcinka został jednak doktor Jaroszewski, który wkręcił Kamila Glika. - Masz pozdrowienia od Bakayoko, operowałem jego rodzinę jak byłem na misji w Wybrzeżu Kości Słoniowej 10 lat temu - mówił. Wszystko okazało się być żartem, mimo że wyraźnie zmieszany zawodnik uwierzył w całą historię.

W pozostałej części zobaczymy popisy Szczęsnego, prośby o autografy i Macieja Rybusa, który okazał się gwiazdą kanału prowadzonego przez jego były klub Terek Grozny.

Zobacz nowy odcinek na kanale "Łączy nas piłka":

 

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski: Zdajemy sobie sprawę z tego, że Dania gra u siebie bardzo dobrą piłkę (WIDEO)

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL