Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Christian Fuchs/ Leicester CityGetty Images / Christian Fuchs/ Leicester City

Kuriozalna kontuzja zawodnika Leicester City

Sebastian Gryziecki
Sebastian Gryziecki
Christian Fuchs może nazwać się prawdziwym pechowcem. Zawodnik Leicester City i reprezentacji Austrii odniósł kontuzję która zdarza się raz na miliony przypadków.

Trener poinformował, że Christian nabawił się kontuzji oka podczas ćwiczeń na siłowni. Prawdopodobnie uszkodzenie spowodowała sztanga która upadając zahaczyła zawodnika o oko. Shakespeare poinformował, że dzisiaj po południu zawodnik ma wizytę u specjalisty który określi kiedy zawodnik wróci do pełni sprawności.

- W środę i czwartek wyglądało to coraz lepiej, ale nie ma gwarancji, że wystąpi w sobotnim meczu - zapowiedział trener.

Kuriozalne kontuzje w sporcie zdarzają się nie pierwszy raz. Rooney poślizgnął się pod prysznicem, stając na puszcze po napoju energetycznym. Kolejny z zawodników, przejechał sobie po stopie samochodem. Jest w tym zestawieniu również Polak. Wojciech Szczęsny podczas ćwiczeń na siłowni doznał okropnej kontuzji. Szczęsny złamał obie ręce. Długi czas rozbratu z piłka, nie przeszkodził mu jednak w powrocie do formy. 

Kontuzja Fuchsa to kolejny problem Leicester City . Lisy od jakiegoś czasu walczą o uznanie transferu kupionego za 22 mln funtów Adriena Silvy . FIFA nie zgadza się z transferem twierdząc, że dokumenty dotarły o 14 sekund za późno!

ZOBACZ WIDEO Dariusz Mioduski: Po meczu we Wrocławiu coś we mnie pękło. Potrzebny był wstrząs

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL