WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Agencja Gazeta / Jakub Porzycki/Agencja Gazeta / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska rozbawiona pytaniem dziennikarza

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Agnieszka Radwańska została zaskoczona przez dziennikarza pytaniem o to, czy oddałaby swoje dziecko pod opiekę Jerzemu Janowiczowi. - Wybrałabym w książce telefonicznej inny numer - wyznała rozbawiona najlepsza polska tenisistka.

Agnieszka Radwańska pojawiła się w tym tygodniu w Warszawie, gdzie była gościem gali 25-lecia Telewizji Polsat. Polska tenisistka miała okazję odpowiadać na pytania dziennikarzy i nie wszystkie z nich dotyczyły spraw zawodowych.

Krakowianka trafiła przed mikrofon Polsatu Sport, gdzie została przepytana na tematy nie mające wiele wspólnego z tenisem. Pojawiły się m.in. pytania o ulubione wakacje czy potrawy.

Jedno z nich dotyczyło także Jerzego Janowicza. Otóż dziennikarz zapytał ją, czy w przypadku macierzyństwa oddałaby mu swoje dziecko pod opiekę. Zaskoczona Radwańska odparła, że nie byłby to najlepszy pomysł.

 - Raczej nie - odpowiedziała roześmiana. -  W swojej książce telefonicznej wybrałabym jakiś inny numer. Jurek to super chłopak, ale wydaje mi się, że po niedługim czasie mógłby zapomnieć, że to dziecko jest pod jego opieką.

Polka ma za sobą obóz przygotowawczy do nowego sezonu, który spędziła w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Nowy rok rozpocznie tradycyjnie w Australii, gdzie zacznie się też jej walka o powrót do czołowej "10" rankingu WTA.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie do wiary! Rosjanin spudłował z dwóch metrów


Pasjonujesz się sportem i lubisz robić zdjęcia? Porady naszego eksperta, jak zabrać się za fotografię sportową, znajdziesz TUTAJ.

Czy Agnieszka Radwańska wróci do wysokiej formy w 2018 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (54):

    Pokaż więcej komentarzy (51)